Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elástam magam dehát ideges voltam ez szoljón mentségemre mostmár visszagondolva poén az egész de akkor nagyon idegesített... nameg a tudat h holnap mosogathatom le a cukros vmit az egész mociról hé vki eljön lemosni a mocim?
mar keso
oké akkor ezúton kérek elnézést mindenkitől amiért 1 csúnya szót mertem leírni ezer bocccccs
Fontolóra veszem a rendőri pályát de szigorúan csak hajnalban
hehe
ez sem talalt csak nem tudtam szo nelkul hagyni a gyonyoru noies mondatodat
pff:D az a piszkos fantáziád
pont nem erre gondoltam
már készül az A1:D csak nemadnak vizsgaidőpontot az okmányirodába rutinra:@ ahh már 1 hete:((( ugyh nem rajtam mulik:D
teged szerintem masert fognak ,,megbaszni"
ma elég aranyos dolog történt velem... letettem a cbrt a parkolóba amig átmentem a parkba egy kis patak v mi is volt a motor meg köztem.. esküvő volt a motortól nemmesze lévő épületbe...egyszercsak azt látom kiskölyök volt vagy 4 éves mássza a motorom na mondom szép a faterja ott áll mellette és telefonál és elmegy, a gyerek meg már az ülésen kapaszkodott mire a hapi visszament és leszedte akkor elkezdte a váltót rugdosni meg midnen na mondom most megyek oda de mire odaértem volna elmentek.. ugyhogy megnyugodtan mentem vissza a parkba. Később megyek a motorhoz h megyek haza a kiskölyök már megint azon csüngg de most a másik oldalról...de most anyuci van vele... látta h meek arra és elmentek... nézem mocit a tank, az ülés az oldalidom tiszta fogdosás nyom ien sütis ragadós v vmi hasonló... refibekapcsolva váltó passz h hányasba volt... hát ilyen embereket... gondoltam leírom mert ez sztem elég érdekes...vagy inkább vicces h ienek vannak?:S mivan ha meleg még a kipufogom v esetleg rádöl arra a szerencsétlenre? még a végén engem basztak volna meg érte... na mind1:D ezvan emberek:D
Hát ha elfogadsz egy tanácsot: Ha van lehetőséged menj fel, emgéri! nekem szinte még új a motorom és nem nagyon avgyok összeszokva vele teljesen, ezt főleg váltásokba és ilyen helyzetekbe érzem magamon!Bár a motor tökéletes és melettem áll mindenbe, és nagyon kezelhető is....de a pályán végre nyugi volt és szinte csak a motorozásra kelett figyelnem, így segített a megfelelő fordulatszám megtalálásába! már tényleg éreztem hogy ez a motor 6000-től kezd igazán húzni, kigyorsításoknál meghúztam néha ha le voltam maradva és azt kell mondjam van ott erő a tudásomhoz képest
ööö nemtom még sose akartam felmenni...
Jaja az én voltam Milyen rendesek voltak a helyiek, megis etettek és itattak minket Téged felengednek a mitoval a pancsi ringre?
Hali!
Sajnos én nem tudtam menni felvonulásra de Meggyeskovácsiban szerintem téged láttalak egy repsolos cbr-el meg volt veled egy ilyen pirosas cbr-is. Ott voltunk falunapon és ott mentetek el előttünk...
Csáó! Ma megvolt a sárávári motorstali! Utána meg elmnetünk haverral pancsi ringre, és egy "gyerek"csoportal felengedtek 3 körre a pályára, de úgy kelett bekönyörögni magunkat! Nem engednek fel ilyen gyemnge moccal. Így kaptam egy másik cbr-es srácot vezetőmnek, aki szintén német volt mint ott moindenki más, és őt kelett követnem. A max megengedett tempó 100 volt, de mivel életem első pályázása volt nem is kellet több!Majd lesznek képek!
Csáó!
valakiaki ért a videovágáshoz vegyenfel msneeeen! léééciii!

hamar kimotorozta
Jahh, benne van a Motorrevűben a csaj, aki nemrég nyerte.Már árulják is...
Elég jó árban adják a kicsikét: http://apro.origo.hu/auto/moto...
itt el van bujva ! és kúrva hideg van
Tűzön-vízen...HONDA


Mellesleg één rendszeresen szoktam látni egy fekete kis cbrt dél balatonon, de nem hiszem hogy forumtag lenne...
jupiije kisütött a nap lóra
Halihó! Jöttem kicsit dícsérni a CBR-t!
Múlt héten szilvásváradon voltunk nyaralni páran motorral. 5 napot voltunk fent és kb 800km-t beleraktam a CBR-be szerpentinen. Még ott is élvezetes vele menni! Olyan helyeken jártam vele.... még gyalog is meggondoltam volna, hogy felmenjek e. Aszfaltos, kavicsos, földesúton egyaránt jól teljesített. Rengeteg hegyre felvitt. Ráadásul mindenzt 2 személlyel, barátnőm társaságában. Szerencsére baleset nélkül megúsztuk.
Szóval, mindenkinek ajánlom! Akinek meg nem jön be az így járt