Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah Hyyyy!
Nah mostmár egy taggal bővült CBR-esek,mert hisz ma hazahoztam a CBR-emet!
Csak 250 km vezettem egyhuzamban!

Üdv mindenkinek!
Kár hogy az AF1-ben egy lány sincs
ejj...
és még nincs itt minden láány!
Vaaáá hogy ide milyen szép lányok járnak....
Édes a kislányod. Egy tünemény:) ő is szeretne majd motorozni? És a papa hogy áll hozzá?
oks

nincs hari
gyorshajtás?
..nemáá ez nagyon dúrva
Bóóócsíííí ne harriii ne síírjááá ! tényleg nem akartam gonosz lenni...:)
szerinted?
ja csak ugy beleolvasgattam a dolgokba ! sorry

valóban :) erre már rájöttünk :)
azon az oldalt kell tolni ahol az oldaltámasz van nem?
miért tiltottak el?
vazz, nem hiszem el mit szívóznak itt összee-vissza jogsival.. bementem peczválba az igazolsáért. megvan, goinod9ltam úgyis közelebb van benézek újbuda okmányirodájába. tudni kell h nálunk zuglóban embertelen időt kell várni várni h sorra juss. vagy kérsz időpontot augusztus végére, vagy reggel 7re mész sorbaállni. na, bemegyek újbudára, 10 perc alatt sorrakerülök, sim ügynek tűnik, mikor kapom a papírt, akkor kérdezem h mi ez a korlátozás az A kategóriám mellett? csaj megnézi, aszongya valami eltíltás. Próbálja intézni meg midnen, de csak nem megy. szép moindom, az már lejárt két hónapja (megint :D ) de ők nem tudják kihúzni hiába járt le csak a zuglóiak. néz rám mérgesen h miért nem mondtam? mondtam én, ám cak a bejáratnál a pultos kislánynak, h én bizoiny nem helyi lakos vagyok, aszongya jólvan idemegide huzzon számot. szal mikor kiderült h nem helyi hüjjjje vagyok húztam vissza zuglóba, ott jogvitás ügyek ablak. egy ember várakozik. másfél óra után be is hívtak. egy percalatt elintéáztem. most döntsem el, h a zuglóiba jövök hajnalba sorbanállni, vagy kockáéztatom h rohamot kap tőlem az újbudai kisasszony ha megint meglát? ja, és állítóal el vannak csúszva a gyártással szal több hét mire kijön a jogsi, ami ugye még messze van,. mivel most el sem tudtam indítani a dolgot. köszönöm hogy az adófizetők pénzét ilyen hatékonyan használják fel. nekem.
széles utat :)
Nah de most szerintem megyek, hagyom Nikkyt dolgozni (hogy is fogalmazott...guruzni ), a kesztyűs témát meg majd kifejtem, vmikor máskor...

Megsétáltatom a Cicust! Kiviszem a levegőre...

Mindenkinek Szép Napot, Jó munkát, és aki motorra ül, vigyázzon, mert nagyon sok a barom az utakon!
Nem is... ... nah jó... ...lehet benne vmi! De sokkal ritkább, kevesebb van, és újonnan ilyet venni, hát az nem egyszerűű eset!

Szal, majd szerintem ez a tél kérdése lesz nálam!
..kurva drága?
Mondjuk én is egy ilyet vadászok most, mert a cicámra kéne vmi jó dobocska, viszont ami a kedvenc márkám a LeoVic, az meg hát hogy is mondjam... khm...
Szerintem sem szép,de mégis csak Yoshimura!
Ee lehet jóó hangot csinálni, de nem mutat vmi jól, szerintem...
Ééééééén kérek elnézést...

Én is dolgozok nyaranta, ez az utsó évem, mert jövőre diploma elméletileg. Én viszont mekis lettem, immár 5. éve.
siemensben, SAP guru lettem