Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor átnézek hozzád a napokban,Ðöm€
hol? meik mekiben? benézek vmikor:D
Igen. ÉS?! Ez már az 5. évem, s egyben az utsó!
Yeeessss!
mekibe melozol?:P
Akkor nyugodtan hátradőlhetsz, de egy tippet had adjak. Úgy menj, mintha mi se történne, és ne izgulj, s akkor nem lehet gond... tapasztalat!
Jó a telefonja a kedvesednek?
Hahóóó!

Nah milyen volt a balcsi? Sajna egyszer sem futottunk össze! De szerencsére még jó időtök volt! Pedig esténként lementünk motorokkal a térre...

Jaja, hát csöpörög, és ezren lesznek a mekibe... grr
betonoznak és a betont öntözni kell!Van sok színes csík is!
Hájjer!

Na mi van arrafelé?
Öntöznek, mi? Az a sok fekete felhő meg mit jelez? Bagóznak?
valamilyen szinten?:D már "kemény" 1 éve motorozok:D nemhiszem h gondok lesznek a jogsival... eddig se voltak:D
Jojj az, úgyse az számít mi van alattad, hanem a jogsi meglegyen! A tényleges gyakorlatot majd az életben szerzed, s nem pedig ott! Ha vmilyen szinten már motoroztál simán meg tudod csinálni!
nemtom meik jobb... :D de ez nagyon fura a cbrhez képest
Mert meg akartak hívni egy kv-ra.....
Szép delet all!
vykee merre vagy?Ma megyek kajolni hozzád.Bocs hogy nem vittelek fel,de a rendőrők végig követtek minket!Nem értem miért
Google a barátod címmel utánanéztem... Szerintem jó! Én SR ekkkel tanultam Yamaha Sr azaz postás mocci!
honda innova....... jovicc
Miveeel?

Csak viccüüütem a női kérdésben!
na köszi már megint megkaptam a magamét csak mert csaj vok annyira aranyos vagy köszi szépen egyébként már pénteken is voltam de az innovával nemtok rutint szerezni a cbr után
Aztán csak ügyesen rutinozgassáá ááám! A megfelelő rutin megszerzése rendkívül fontos, pláne egy hölgy számára...

Nah de komolyodjunk meg, itt már nem esik annyira, aztán jóó rutinozást. ;) Én emg megyek dódozni..
ittis tök esik:(és 2re meek rutinra de nemérdekel nem fogok buszozni megázok és kész tök mind1 mert utána rutinpályán igyis ugyis megáznék ugyh motorral meek
Pedig nem mondhatni jó időnek azt ami most van...
kihalt a topic
Hát eladtam a CBR-t aztán most szülők vettek egy ilyet, de nem az enyém,fateré.