Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Balra vesszük a nagyívű, gyorsabb kanyarokat. (szerintem ezért! meghát én körforgalomban 2hét alatt fél centit eltüntettem! )

Ma meglett a rutin-vizsgám! És délután már forgalomba is mentem!
Jah akkor megnyugodtam, h nem velem van a hiba
tényleg kipörgette bár nem hosszú ideig csak kipróbálta jóe mert modnta h az előzőt visszavitték mert nem pörgött ki...
amúgy érdekes, mert balra szinte mdnenki jobban tudja dönteni...
Nem tom én vhogy balra sokkal jobban tudom/merem dönteni mint jobbra... Biztos vmi rendelleneség
őő nem igazán
nem emléxem már hol tiltott...
Á Akkor 1, nemtudom a motort letámasztani, 2, akk nemtom a határokat és akkor vagy bukta, vagy a blokk ér le.
DT-is 18.000-nél tilt?
leszerel-leeszerel-leeszerel
Mester nem tudom eltüntetni a balos pár milis majrét Nemrég ért le standar, akk már tovább ugye nem tom dönteni VAgy ha többször leér, akk eltünik előbb-utóbb?
Szúrja a szemem nagyon
amikor dt-m volt...az mindenhol betiltott
de hát ilyen kis talicskákkal így kell menni
hát, én ha nem figyelek nagyon, és kicsit jobban kigyorsítok 1-2-3-asban simán beletilt.... monnyuk 18.000-nél, de nagyon utálom.. pont ott jönne meg az erő.
jó, de egy ezeregyes annyira nem virgonc mint egy 400-as sportgép.. :D
Tényleg tiltásig pörgették? Vagy csak szar vicc volt
1100
sztettek mia ajobb? venni egy 400-ast, ami nem tud sokkal többet mint a mostani, vagy egy 1100-est? fene.. bár a 400-as zxr vagy gsxr is nagyon baba...
Biztos jót tett neki a 250km-es túra
ez piros fekete igy jól látszott h mi változott....
de csak szélesebb lett Szerintem Bár itt feketébe volt kirakva, és mint tuggyuk az kicsinyít
hát nekem ottvlt az enyém mellett és ugynézett ki szemből h nagyobb.... nemakarok hülyeséget mondani.... a hangja meg tiltásnál volt nagyon szép sztem:D sztem az egész mocc olyan komolyabb lett.... SZERINTEM
hát. szal voltam motorosfutár. éés nem volt sok jogsim se rendszámom.. így bár soxor megúsztam, már kétszer eltiltottak. egyszer fél, másodszor egy évre.
A hangja mibe változott? Az uj cbr-nel alacsonyabb a fejidomja, az mondjuk nem tecik, e mögé is nehéz bebújni úgy igazán. A 07-esnek meg szinte nem is lehet, meg fekete is...Talán egy versenyplekóval jó lenne! Kinézetre egész sportmotor lett, nem ugy mint a régebbi tipusok azok kissé sporttúrásabbak, de talán nem is baj! Ha valkai itt szombathelyen vesz ujat, összemérjük a kettőt
Nemtudom ti hogy avggytok vele de előre gondolkogok milyen kéne ez után Erősen szemezek a cbr 600 F-el, bár még eléggé odébb van, előbb ezzel kénevalamifajta tudászintet képezni magamnak
jajj emberkék ma voltam hondába és sztem élőbe gyönyörű az új:D ááá:D a fejidom nagyobb és sztem nagyon szép:) nameg mindenütt fekete ahol a régi ezüst.... gyönyörű legalábbis sztem a piros-fekete:) (mert csak azt láttam élőbe) és a hangja:D tyűű elismerés... :)
érthető hogy miért
grat hozzá:)