Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább mit!
Ééértem, akkor majd later...

Addíg jó, amíg nem én vagyok a rendszermóókus ott! Hol melózól?
fúú nem hiszem hog fog menni :)
melóba vagyok és az ilyen és effajta "nyalánkságok" levannak tiltva a netemről..
De a motorsportra nem volt eszük a drága jó rendszergizdáinknak
Néha azért, hogy ne tünjek élősködőnek bevágok egy két képet...

Mellesleg ami a háttérbe van nsr az az én kis NiSeRem volt...
lesd meg az msn ed picit... (azért íram a vájáát, így egyszerűűbb lesz )
ja, a jól "összeválogattam" a ruháimat..
az igazság az hogy enduróval kezdtem.. kis DT-m volt 50es
és ha nincs fenn a nap és nincs közvilágítás akkor meg tök fekete lenyűgőző
Ez a repsol festés a fény hatására elég fura dolgokon megy át Néha oylan mintha teljesen matt lenne és fakó, ha meg rásüt kissé a nap majdnem kisüti a szemed úgy virít a narancssárga meg a piros....
Akkor hogy témába is vájak, jöjjön egy kép...
Nah vájáá..
Milyen endurós kesztyűd van? Ha jól látom... De ezek után már nem hagyatkozok a szememre...
Esteleg már? Min1, a lényeg, hogy már látok msn t ...
Nem ittam semmit, tehát elvileg akkor most... még!
Ez most került oda, vagy csak én vagyok vak?
Nem adtam volna meg msn cimet?
De ígérem mammi, nagyon óvatosan megyek, pláne Cicussal!
Engem meg meg lehet kövezni, emrt szélzseki+gerincproti. Bőrruci folyamatban...

Jah és van egy tippem miért nem adtál meg msn t talán mert mindenki fel akarna téged venni?
nem! én meztelenül motorozok
nem, amugy csak a képen pont a 26 db hondás pulcsim egyike volt rajtam, de bördzsekibe motorozom természetesen..
Jah és fehér pulcsiban motorozol? Vagy csak a képernyő erejéig... Vagy hogy is fogalmaztál?
Én is így vagyok vele, de én azért egy MSN címet felvágok, aztán aki akar felvesz, az más tészta ha visszajelelök és letiltom utána...

Mellesleg most már mindent értek a "mikrofonos" dologról.
ja... azt a gyanusitottaknál szokták mondani nem? hogy
Tegnap reggel C.né Piroska és C. Tibor kirabolt egy helyi kocsmát. D. Rezsőné a tulaj elekeseredve emlékszik vissza a történtekre
nem. amugy azért nem irtam ki a teljes nevem, merthát nem szeretem nagyon kiadni magam
hogy tisztába rrakjuk a dolgokat (megint ) kommunkáció és médiatudomány a szakom neve
Tiszta Komédia és a metaforikus hasonlatom pedig arra irányult, hogy azokat teszik képernyőre
akik "tesznek" érte "valamit" amit hivhatunk mikrofonoásnak is :)... szóval értitek..a korrupt világ ..
persze ez nem mindenhol van igy, de előfodul..mindenesetre vicces kis szókapcsolatnak hangzik..
Nana, a mikrofonozást annyira nem emlegetném, hamár a hegesztés se nagyon tetszett...
Jah éértem, csak azért gondoltam ezt, mert általában az ilyen formai megjelenésű neveknél általában jogi esetekben alkalmaznak.