Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De! De most lépek, csak benéztem, holnap folyt...
pontosítok az a tér lelén van
cső! Domec nem te voltál véletlenül tegnap este bogláron a szentistván téren egy öregeb gsxr-es gyerekkel? és ha jól emlékszem ültr valaki mögötedd?
a firefox kicsit átbaszta az agyam
nem szóltam semmit
amig Ugornyán voltam kihalt a fórum?

még jóhogy nem volt ott a motor ! lehet belehajtottam volnaa Tiszába
Látom ma nem vagy vmi jó kedvedben...
Jópofizás az ha az ember kiváncsi? Bocsi de hajt a természetem.
csak kicsit érdekes h előtte fikázod utána meg itt jópofizol... na mind1
Attól még megkérdezhetem, nem?!
mikor megfőtt akkor meg itt fikáztad h aprilia...
Az akkor jó.
fahee gyere msnre
Már kész van neki, már tanítja járni
Tyt gép jó már?
idomzat? hát abban mit? tudtommal ugyanaz mint a Futuráé (az újabbé).
Kapott még elvileg egy sorszámot, a hátsó lengővilla más (masszívabb ha jól tudom), meg ha minden igaz 122es blokk van benne.
gracznak igaza van!
gracz mi az a bömös ott ak épeknél ?
Mindig feljön ez a tuning téma, meg ilyen karbi olyan henger, emberek dolgozni kell és venni egy olyat amivel 310-el nekimehetsz a falnak!
Látom rendszám nem sok van errefelé
Kicsit OFFoljunk de itt már megszokhattuk Nem gyártották 160as hengerrel és még RS blokkal sem. A teljesítménye sem több mint egy Futuráé(a testvére ). A 300db szerintem sem valós. Amiben különbözik a Futuráktól az az idomzat, festés, első telók nem 38-asak hanem 40, kezelőszervek nagyjából ennyi. Szóval túl sok extrával nem rendelkezik a Futurához képest.
ezen van csak gyárilag 37es karbi, de az kamu h csak 300at csináltak belőle kb 1500, magyarországon is elég sok sport pro van... abbol a 300ból akkor már ami még műxik meg egybe van lenne vagy 200. nem igen látnád a hirdetésekbe ha 300at csináltak vna belőle anno 91be vagy mikor
Sokat olvastam a sport pro-ról még itt neten is van 1 oldal de azóta sem találom....
Az Malossi sztem. Ha a 160as henger Polini,akkor csak a fényezés különleges. Meg én csomó sport pro-t 25 ös hengerrel láttam
jó persze elég lenne az is de ennek a blokkja direkt arra lett kifejlesztve...a 160asra!