Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akk megérte na jó8 mindenkinek előre is én meek alukálni:D mivel 4 órát aludtam tegnap vagyis még ma:) jóklegyetek és széles utat:)nameg persze napsütést ami itt nemvolt ma:(
pussz
Úgy jobb a helyzet lényegesen,csak a Fiber Pro 40-50 rugó kb
amennyit akarok...de összesen lesz 600 a motor...és kapok hozzá egy lazer sisakot(fiber pro) meg azokat az extrákat amiket alapból adnia kéne...meg majd kiharcolok egy shox felsőt...
az is közel 600 kezdőbefizetés?
és mennyit kell fizetned mik elhozod?
áááá.....sokat engednek mivel ott "dolgoztam"maximum 16 3évre!
hát azsem jobb ennél sztem:D talán 1 fokkal:)
cbr után azon mit tanuljak?
simááám....7éve arra vágyok!
Érdekes egy korcs lehet akkor,de tanulómotornak kiváló
Az a nem mindegy Én amikro A1ből voltam Yamaha SR-el mentem
hát ja:D rutinon nemigazán meek 100al:D bár próbálgattam ott közbe:D megyeget azért de nem tetszik a gépezet:S
hát majd kiderül:D mik mentünk ki akk tankoltunk bele 3 lityos a tank... és csak én használom és még semmit nem ment le... de ha lemegy egy rublikát is akk szólok :Degyébként tök más... félautómata meg azon lefele van a felfele váltás:D
patent
lehet h annyit csak nem 100on
nemnem ő 125ös:D papiron is emg mindenhogyan:D most járok A1re:) ugyvolt h erre lesz rendszám de jött ez az ajánlat aputól:D
Akkor lesz jogsid.
Fél litert azé mutassa már meg,sztem nem kéne elhinni
Szépet nem, az biztos. Húzós lesz ez a részlet,nem?
majd kiderül:) amúgy mentem vele és teccik:) de azért még nem pörgettem annyira nameg itt az utcába nem is lehet... rendőrbácsi itt lakik nemmessze:D vagy 5 háznyira:S ugyh még barátkozunk:) kicsit tartok azért h véletlen egugrik majd v vmi dehát csaknem:D na mind1:D a tanuló mocinál rosszabb nincs:D honda innova tyűűűű.... aki ment már olyannaal az tudja... és még csak 1x votlam rutinon:S nembaj eztis kibirom:D de basszus az a motor fél litert eszik aztmondta oktatóm.... szóval ja:D
Szal akkor ha lenne anyni pénzed Sport pro-t vennél?
igen épp ezt mondtam h egy sport pro-t megvennék de ezt a motort is részletre veszem...mert összesen lesz olyan 250-280ezrem max abból még jogsizni is kéne...annyiért meg nem kapok sport pro-t...
De az is 50-es papírral fut majd?
Zsíííír,nem fognak hülyének nézni
jobb hijááán annyira sajnálom ti nem?
De ez újonnan kb 700 rugó,annyiért azért több mint rendbe lehet tenni egy pl Sport Pro-t.
De igazad van,ha megbízhatóságra mész,elég az ereje és teccik akkor megéri
Hasonló blokkal futnak a postások GN 125-ösei és SR 125-ösei,és 100ezret gond nélkül elmentek