Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

végsebeségbe fog tudni 190et (km/h) mert ez ilyen csoda csapágy hogy befektetsz xnxi energiát és ő a 2szeresét adja le mert a kettes szorzótábla van belé betáplálva
190 még rohadt kevés...
A keréknek 360 fokot kell tudni forogni, nem tudtaaad?!?
hát igen ha nemforog a kerék az nagyban lassítja a motort ezért is jók a csapágy tuningok TZRbe is lesz csapágytuning állítólag 190et fog tudni
Ha fogy a póver, a póverszelepen tudsz pumpálni bele Ja és igen, a kerekeken találod őked. Ugyanis ha a kerekek nem forognak, akkor a motor sem húz olyan jól.

Üdv: Tanár Bácsi
a Hondában is van póver

póver of drímsz
Egy haverom szerelője barkácsoltál.....
2004 és 550 e éert adja!Ez aránylag jó ár?
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=66067
TZR is full power lett mióta találkozott dani rsével .
4T 125

jöttek megnézni vmi okosok a Cagviámat ugye az 4T 350 ccm és megkérdi : ez Power szelepes ?

mondom hogyne
vannak poeres 125 ös gépek? hol? kiváncsielnnék rájuk !

amúgy mennyibe van az a CBR amit kinéztél?
ha ennyire okos vagy minek kérdezel? egyébbként üdv a forumon 3mal elvan ha húzod neki
Nem az hogy nem hiszem.....
Vannak Poweres 4T 125 gépek..........
Deh amúgy mennyit ezsnek 100 km-en?
Hát akkor nehidd el ennyi egy 4t és egy 2t power gép között sok a külömség!
Deh most komolyan...........
Nem értem,hogy réggebbi más típusok mennek 170-nel is!
Ez a 140 az 4T miatt van vagy van valami nagyobb folytás bennük?
lejtőn lefelé szélárnyékban a tankra feküdve 140
Hy!
Nemvagyok járatos a CBR-ekben ezért fordulok hoozátok.........
Kinéztem egy jó kis Cvr 125 R ,4T 04"évjáratú!
Szal az lenne a kérdésem,hogy ezeknek az újabb 4 ütemű CBR-eknek mennyi körül van a végsebességük?
én 4-5 éves motort vállalnék be max. Annál öregebb az nekem már nem pálya. Túl rizikós.
Töröttet kell venni, úgy legalább egyértelmű az állapot
hihetetlen amúgy hogy nem találni egy jó motort magyarországon! az állapotról meg az évjáratról úgy hazudozik mindenki hogy .... áááá ... fasz kivan
650 ezer FT
én 650-ért vettem az enyémet újkorában. Mondjuk azóta rádobták a regadót és drágult is.
Télleg sok érte a 650!Én annyiért veszem a tavalyit 0kmel!
a fix meg 550 ? mert ha vki elviszi 650 ért akkor annak az embernek nincs ki a 2 kereke
najó csak azért, mert ugynézki eladom a kicsikém Labika. Ugyhogy ha bárkit érdekel nézzen rá a képeim közt.
2005ös, 3500 km, óvtam a naptól is, de be lett járatva rendesen. Kötelezökre elvittem mindre, tényleg makulátlan állapotban van.olyan 650 irányárra gondoltam :D
hány km van benne? max 500 at mondtam de amúgy 450 re gondoltam
nah ?