Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol vltál a világ végén lábatlógatni?
Egy rendes kislány nem jár haza ilyen késön!
Estét, hazaértem :]]]]
Tényleg megint megkérdezem,hátha.
Van valakinek sport rendszere?
Dekor sparyben láttam már extra nagy csillámú aranyat!
Igaz azt elég macerás kiragasztani hogy csak körben fess le egy sávot,de meg lehet oldani
Jaja! Repsolhoz csak is narancssárga!
De inkább ugy hogy az egész felni narancssárga.
Majd nyáron le is akarom szintereztetni a felniket
Hmm mit is irtam tegnap a képedröl?
Hogy ugy nézel ki mint a....Na mindegy hadjuk
köszi szépen HondásPisti hát sokat gondolkoztam milyan lenne jó de ezt választottam mert már van 1 repsol os cbr amin narancs van a Petié
wahhahhahha 1 óra múlva mehetek home
Nézzétek meg hondarepsol16 adatlapján a repsolos cbr-en hogy néz ki a kék felnicsík nekem tetszik
arany színű csíkot láttatok már valahol?nem olyan nagyon csillogos kéne....vagy marad a foszforeszkálos.... mondjuk nekem nem cbr-re kéne.....
hát én is a rikitós mega piros között godnolkodám

szerintem a narancssárga menne a Repsoloshoz !! mi más????
nekem a zölddel is tetszik.... olyan kis feltűnő :) De a piros sem rossz... mondjuk akkor lennék gondban ha repsolt vennék.... melyik színt nézzem ki belőle felnicsík színnek? :D
hát én nem tom

más fokozatokban kiforog vigan szabályzásig csak nem érzem hogy húza!!! 8000 fölött csak pörög és semmi!!!!!
csá szerintem biztos hogy nem vette el az erejéből mert ez szerintem nem valami egyszerű lenne nah szóval kb már el van dugulva a karbid is de kéne rá már légszűrő is!! ez az én véleményem lehet nem igaz de ez van
sztem is a végére már nagyon belejöttem a rajzolásba
piros felnicsíkkal... a szépen felrakott változatra gondolok
vagy???
na hogy nézne ki jobban szerintetek????
csuma

nekem 6 osba 8500 ig pörög max ha ráfekszek. ha nem akkor 7800. csak azt nem tudom a gyári dobbal hogy megy mert én már a másikkal vettem ami házilag készitett puff

11233 van benne. és neked sportdobbal is kipörög addig???? mert nekem mintha nyomatékot adott volna neki de az erejéből meg mintha elvett volna

((de lehet nagy hülyeséget beszélek))
Hi ALL! Cső Doky. Ők semmit nem állíttattak után mikor felkerült a dob. Jobb ha beállíttatod a karbit, beg a szelephézagot mert nem egészséges így a szelepeknek
Mióta vagyok én a hercegnőd? Amúgy a nünüke kis bogarat jelent nálam....szóval sok a bogaram, lepkém és egyéb rovarom....ezek miatt nehezen elviselhető vagyok
HALI cbr-ek.

Hol lehet kapni Magyarországon cbr-125-be síktolattyús karbit a gyári 28mm-es helyére.
powerjet-es karbi. + nagyobb henger-t kitben 150 de 166cm-is malosi érdekelne.
hol és menyi ?
a technika ördöge kíméljen meg titeket
fyrgi
helló mennyi van a cbr be?? mert nekem 8000 volr benne és akkor már eléggé kijárt neki a légszűrőcsere!egyépként nekem gyárilag is kipörgött 6 osba 10000 ig akárhol!!(egyenes utakra gondoltam)
jaja én is valami élénkpirosra gondoltam

na mingyá meg is rajzolom