Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még meg kell innunk a pertut fiacskám,de na jo leelölegezem neked
Jaj most had ne irjam le azt a kisregényt amit kb fél orája irtam.Majd meglátod a boncteremben,max ha tul durva lett akkor ott lesz az el nem elfogadottak közt
Egy motorrrol ha nem olyan jo mint amilyennek képzelte az ember akkor nyugodtan irhatja azt hogy,kicsit ez,kicsit az,de kezdö mocinak jo.
Ezt egy ruhárol nem lehet elmondani.Az vagy jo,vagy nem.
A mai napig ugy vagyok vele hogy ha ismertem volna tuti másmilyet veszek.Ezt csak azért vettem meg mert leakciózták nekem,na meg jol nézett ki.
én megvagyok elégedve a shox ruhámmal...
De komlyan mondd már el a tapasztalatod! nekem csak egy shox cuccom van (apámé) az egy kesztyű...
Azóta csak márkát veszek/ünk.
Írd már le a tapasztalataid röviden.(tegezhetlek?/tegezhetem? )
Az a dzseki kifelyezetten jol áll nekem!
Láttad volna régi barátnöm motoros dzsekijét! Világos lila(majdnem rózsaszin) Denises vagy hogy a bánatba kell irni.
Mondtam hogy abban a dzsekiben fel nem ül mögém,de mindig mefüzött
Az a shox kabát jol áll akármilyen szar is.
Irtam egy olyan értékelést a boncteremben róla hogy ha valaki elolvasa soha még rá sem néz shox márkára
Nem vagy te olyan vén nyugi, csak a shox dzseki öregít!
Vegyél egy spidit és már tesóknak fognak nézni!
Majd magamat fogom nyugdijjazni!
Kiveszem a nagy lovettát egyben a magénnyugdíjpénztárból,megevszem az akkori legdurvább mocit azt irány a 66-os uton!
Tudom hogy engem is megütnél szivesen,de én nem vagyok a pasid
Na meg ugye cbrversenyzö kolléga szerint ugyis túl öreg vagyok én hozzád
Addigra már lehet olyan magas lesz a korhatár, hogy megsem éri szinte senki
Ne röhögj gyerek!
Én már réga a jolmegérdemelt nyugdijjas éveimat fogom tölteni,amikor te még mindig korán reggel fogsz kelni és mész gürizni!
Megütni? Simán...főleg ha rászolgál...most van is egy aki már kezd ;) Eddig aki volt jól bírta... a jövőben majd kiderül...
Megütnél egy gyenge férfit?
Na és hogy türi idáig? Nem volt semmi affér?
Sziasztok, mikor voltam bent a szervízben én is szétnéztem a moccok közt, nézem messziről, mondom ott az új kis cbr-egész szép-és miyeln vastag első kereke van nézem a kerék mögött a hűzőt, jah ez a 600-as ( midezt messziről állapítottam meg )
Nincs olyan hogy nem tűri. Ha nem tűri majd meggyőzöm ;)
Még jó, hogy az egyik cég amin keresztül favarozunk, szponzorálja Talmácsit (GHIBLI) Szponzorálhatnának engem is
Hmm most jut eszembe hogy Tacio Nuovelato autóversenyzö volt,nem motorverszenyző
De most nem jut eszembe semmi régi motorversenyzö neve....
Jo a családod
Pasi meg...ha nem türi lemarad? Te kis amazon
Nyugi voltam már kint motor kiállitáson nem is egyszer,tudom mik vannak ott
De ezt a magányos nézelödést még meggondolom azért.
Egyébként te most le vénfaszoztál kisfiam?
Vigyázzál mert mert viszlek az igazgatóhoz!
Én meg Tacio Nuolevelatoval találkoztam,igaz az 1938-ban volt
Én már kaszkadőrködöm....apám nem félt, nevelőanyám leszarja, pasi meg ha szeret támogat. Ennyi... :]
igen ezért írtam h yóneked esetében 1300, nekünk kis gyíkoknak csak 800Ft
Ha jól tudom nekünk diákoknak csak 800
Menj el, nem fogod megbánni...
Én tavaly találkoztam talmával pl. (igen nagy ember ) Nem ezért mentem csak közlöm...
de minden van ott, quadozni is lehet, bemutatók, sztrítfájter (lusta vok kiírni) meg minden anyámkínja, és ezt potom 1300Ft-ért. (a te esetedben.Ugye már nem vagy tanuló? )
Na igen.
Jo lenne összekötni egy CBR 125R-es találkozóval
Naaaa most miért?
Egyedül semmihez sincs kedvem
Motoros haverom egész héten/hétvégén dolgozik,sajnos nem ér rá.
Más haverjaimat meg annyira nem érdeklik a motorok hogy eljöjjenek velem egy egésznapos kiállitásra.
Áhhh régi barátnöm...odavolta motorokért,most is ö könyörögne hogy menjünk már ki,de vele már vége

Ja ilyen barátnö kerestetik!
Ne fogjátok vissza magatokat csajok lehet jelentkezni!
Jöjjetek-jöjjetek! Mindenki jöjjetek!
Az lenne a legjobb ha kb 1 hónappal később lenne, akkor legalább felmennék motorral de így nagyon nem valószínű, hogy felmegyek