Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és jól tudsz furulyázni????
a CBR rel voltál???? mert nem nagyon láttalak !!!
Ez a tzr sokkal nagyobbnak néz ki mint 50 es sexy ^^ bár még mindig hondabarát vagyok...yamaha gyártson furulyát :) megjegyzem olyanom is van :DDD
Nem nem, csak haverommal motoroztunk arra
de de engem meg az infómban lévő csajost csak nem örökösföldi vagy???
Csá Doky. Véletlenül nem téged láttalak szombat este 6-7 között a vizsgacentrumnál a kanyarnál? Ja és valakit vittél, ha te voltál.
csumi Repsol

hú asszem lekéstem ezt a hétvégi dolgot de a most hétvégében benne vagyok (már ha jó idő lesz)
felveszlek MSN re!
Végre egy fasza ember!!!!

kösz Sasa!!!!
szerintem az irigység beszél belőled kicsi rigó!!

és ha pesti vagy akkor mi a *om van???? kis gy*ér!!!
125ös 4t kategóriában nincs sokkal nagyobb talán a Hyosung de az 1milla
kicsi a bors de erős ^^ amúgy meg ha nagyobb kell vegyél nagyobbat :)
csak kicsi (méretre )
És széééééééééééép
+1paci asszem,meg +1NM vagy valahogy így
teljesítményben változik?
inyjektoros...vagy hogy kell írni
vki tudja h motorikusan miben lesz más az új cbr 125r???
Milyen kormány van ezen?
a haverom 480 ért olyan cbr-t vett amibe 800 km-ter volt a tank összevan törve meg a fejidom meg van repedve meg az alsó idomnak kell felfogatást csinálni meg a plexi karcos rajta és télleg 800 km-ter még a gumi is zsír ujj volt rajta meg minden meg a féktárcsán is lehetett látni hogy újj
Az véletlenül nem nsr-re való tárcsa??
450ezer marha sok érte és még egy olan 200at vígan rá lehet költeni ......... meg milyen tárcsa van rajta ? amúgy remélem hogy ezt a 450et nem gondoltad komolyan
hello
van egy Honda CBR 125-ösöm eladó 450.000Ft-ért fejidom nincs rajta. P4-es számítógépet beszámítok, vagy olcsóbb motort is! zolexka@freemail.hu 06-30-384-1376
császtok kit látam ma 5:10 kor az andrássy úton????? piros felnicsikja is volt az iletőnek meg dobja vagy rendesze nem volt időm megfigyelni nah valaki magáraismer??
nem tudok ...bent vagyok a "meló"helyemen
gyere fel msnre :)))