Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rockandyRoll:

neked milyen olaj van a motorodban? a 6000res szervizen mit csinaltak a motoroddal? vagyis mit csinalnak az olajcseren kivül... tudom benne van a könyveben, de az most sajna nincs nalam!





u.i: üzenem annak az illetönek, aki folyton olvassa a hozzaszolasaimat es azt nezi hogy hogyan tud belem kötni, hogy mostmar bekaphatja!!! nem fogom többet a seggedet nyalni es nem is erdekel a velemenyed sem!!!
mit égetek rajta? ez oyan mintha azt mondanád minden motoros nyír1házán magát kamerázza. általánosítás 1... minden motoros gondolom finom uriember felétek 2 (élen Joe-val ) 2... nem értetted h nem mondtam komoyan 3...
Budapesti vagy és bunkónak kell lenni? Ne égesd már a többi rendes bp-i motorost!
hát számoljuk össze mondjuk h ember vette már fel itt az egykerekezést meg hány ah reszel. szerintem az utóbbiak táborában te lennél az egyetlen dicső lovag :D
úgy jövök ahhoz h magyarázzak neked h bp-i vagyok
persze ismerem Tomát!!! osz.társam volt jó sokáig
hát igen lehet emlitették a nevem (elég közismert vagyok/voltam a Bánkiban )
Nem, nem vok Bánkis. Toma Zsolti majdnem a szomszédomba lakik (gondolom vágod ki Ő, meg mintha már a nevedet is említették volna ) Nah szóval jöttek ki hozzá és akkor találkoztam velük. Dumáltunk meg ilyenek, tehát innen az ismeretség.
amúgy te honnan ismered siskáékat??? Bánkis vagy???
hát cakkompakk úgy 530 ba lesz nekem
(még nincs átirva)
Kedves Bence

Neked ki mondta hogy egy kört nem mentem vele??? 200 km-t már beletettem az eset előtt!! (2 nap alatt )
Amúgy meg hogy jössz te ahhoz hogy engem fikázz ???
Semmi közöd hozzá mit csinálok ha épp videóra akarok venni valamit akkor megteszem nem te mondod meg mit csináljak!!!
Miért ne lehetne felvenni amúgy??
Mást azt veszi fel ahogy 1kerekezik én meg ezt!! (is)
ja és nem nézegetem esténként!!!
Áá nekem ez volt az álommoci ez volt az első 125 amivel mentem... Ez volt kb 1 éve. Azóta volt már egy NSRem, de még mindig a CBR a favorit. Mennyiért vetted ha nem titok?
igen tőlük!! a hangja iszonyat király
Jéé ezt a mocit ismerem... Qrva jó... Siskáéktól vetted nem? Kira hangja van
gratulálok doky maradandó élmény lesz a motorodnak h még 1 kört nem mentél vele de már tiszta l*csok... szerintem nyugodtan tedd fel a videót is ha már voltál oyan okos lekamerázni saját teljesítményedet. és mit csinálsz vele, esténként nézegetd vagy mi
régóta terveztük hogy ...-unk motoron most végre összejött videó is van de az már nem publikus
látom a jópélda ragadós éljenek a lenge öltözetü lányok a CBR125-ösökön!!!!
Megvettem a mocit!!!! képek az infómban
nah hát köszi hogy gondoltok rám de nekem ez nem jön be rocky de egyépként jól néznek ki a vasak!!


Valooonak tőlem is:
(szülinapja van? )

Az utolsó képen lévő karbon idom nekem naggyon tetszik...
Az euroringen szokott nekem leérni és egyszer most összel egy körforgalomban sikerült összehozni. Eléggé váratlanul ért de az öcsémet a hátsóülésen mégváratlanabbúl full bepánikor mert nem tudta hogy mi volt az a hang és azt hitte hogy éppen esünk elfele

valooo,
pár kép neked
Megy már valakinek a lábtartó karcolás amúgy?
várjad a nyarat hogy lábtartóig dönthesd a vasad
2200= 1150ft a lánckerék és 1050ft a kiszálitás ide pestre!
bocsi de ez a kodja :14 es jt lánckerék 2200 JTF 264-14
Köszönöm szépen. Akkor majd valószínű, hogy postai utánvéttel rendelek tőlük egyet. Amúgy én már próbálkoztam a pinkmotorsnál és, hát ők azt mondták, hogy még ugye a megadott 1264-es kódú fogaskerékből nem létezik csak 15-ös és 17-es, így gondoltam, hogy kipróbálom a 17-est, de csak felraktuk, de egy próbára sem vittem, mert mikor felraktam láttam, hogy nagyon lötyögött meg beleért volna a burkolatba. Aztán így kisem próbáltam, hézagolni meg nem akartuk.
Bars motorbol!!!
Itt volt Taksonyban a bolt, de most átköltözöt Szigetszentmiklósra!
Amugy nyugi ez a 1300 ft a bolti ára nem számitok bele benzin kötséget meg hasonlot, ha nem hiszed hív fel öket és kérdezd meg!
Tel: 06-20-265-34-11
Egy jó tanács: mond azt hogy Honda cbz 125-re kell én is ugy rendeltem!