Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ne hagyd hogy elvegye az ns1-et!
Amugy meg te kérted tavaly hogy vigyem a felvonuláson ugy hogy ez most öngol Tuning!
visegrád felé is van egy mérő én azzak szoktam jácani de még csak egyszer mért le amikor megtudtam hogy ott van 105 mutatott
Sok értelme nincs, mert mindenki aki meglátja nyom egy kövér padlót(aki még elötte nem látta), ki kell próbálni mennyit csal
Nem szoktam az ut jobbszélére huzodni Ez a mérö szerintem nincs rendesen beállitva.Autokra jo,ugyis abbol van több
de, látják.
Az út közepéren van állítva, ha a szélén mész nem lát, ha a közepén mész a bringát is látja, de ez mérő függő.
Itt Vecsésen is van egy ilyen kihelyezett sebességmérö.
Nem tudom miért de nem látja a motort.
Ha autóval megyek már 55Km/h-nál villog hogy LASSITS,de motorral volt hogy 90-el mentem és semmit sem irt.
Vajon a rendes trafipaxok sem látják a motort?
Meg elötte hármashatárhegy, remetehegy, rózsdomb(jó az ottani mérő, csak nekem mindig 111et ír ki, ha 40el megyek akkor is ha 80al akkor is, de csak nekem, havernak rendesen írja ki, nem értem mért szeret engem )
CC, jános hegyen mentünk egy kört valamerre, amerre sikerült
jah most nézem csak vannak rólla leírások is hogy milyen anyagból készül meg stb meg van 1 pár cucc még a honlapon érdemes megnézni
sziasztok szerintem a pink-motorsnál lehet rendelni megrendeled 1 ik nap másnap már megjön www.pinkmotors.hu
felhívod megmondod cbr 125 re kellene lánckerék 1 szer kéne 1 jó kis turát csinálni így fórumosok de szerintem csak nyáron aki tud az jöjjön majd Kunmadarasra
Száguldozó megmondanád, hogy melyik boltból tudsz rendelni fogaskereket??? vagy valamilyen elérhetőségi formájukat is jó lenne, ha megadnád. Előre is köszi.
12 itt !!
nekem lenne csak most nem lehet különbenis nagyon fúj a szél (hány fok van?)
én is szeretek bicózni mongyuk mostanába elhanyagolom.. mejik ágát üzöd??
Itt is nagyon fasza, kis szél az van.
Szóval irány a bringa.
nah az rossz nagyon is!! itt szinte szél csend van és egy felhő sincsen az égen!! tök szupi!
simson van még csak amúgy itt marha szar időval :S
császtok valakinek nincsen kedve kijönni motorozni ?????
Laci amióta felült a húgom a cbr-edre azóta motorozni akkar és már apum simsonjával szaladgál az udvarba el akkarja marni az ns1-et de hát ha lenne 125ös nekem meg
hát már az idomok meglettek csinálva csak a fejidomra várok hogy azt is rárakjuk hogy jó-e stb meg ilyenek, aztán szedjük szét és megy a festőhőz.
Igen örült neki.
Kérdezgette hogy milyen meg hogy megy stb.
Mondom ne legyél kiváncsi,rakd fel aztán majd meglátod.
Épp ment el otthonrol amikor átvittem,ugyhogy csak holnap lesz idelye neki is feltenni.
Majd megeszi a kiváncsiság
Akkor jó!
Örülök hogy jó lett a fogas!
Holnap majd én is kiprobálom!
A haverod is örült nekki?
Ja és hogy áll a mocid? Kész van már?
Ééééén???
Én nem láttam semmit!
De ha nem láttam volna akkor is tudnám miröl(kiröl) van szo
Jo lett a lánckerék! megy mint a mérgezett egér