Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon frankón néz ki a kis CBR tankbbőrre és hasznos kiegészítő is!
Köszi.
Hát nem is tudom.Végülis nem tettem még bele 0.5-ös kolát,de szerintem az azért belefér.
Az a baj hogy nem egyenes az alja,hanem ives,követi a kerékjáratot.
Nekem a papirok vannak benne,egy esögatyó,szerszámkészlet(gyári),telótöltő és tete is van.
na meg ha nincs rajtam hátizsák akkor még belerakom a pénztárcám és a cigim.Pont passzosan,de elfér
kamionnal voltunk sódert vittünk sok üllői utál minket meg ócsai :S hogy nagy a hangjuk stb... ezeket te is tudod... de hát a kamion se repülhet
Szewa!
Na jol bejöttél hozzám
Mocival voltál?
Én ma voltam kicsit mocizni,de majdnem kifujta alolam a gépet az idö
Haverom cbr-jén én is ezt néztem meg a legelőszőr HÁt egy tércsafékzár, meg a pappírok elférnek, de mivel elég lapos sztem nem nagyon fér el benne.
Jó lett a cuccos.
Azt akartam már rég megkérdezni egy cbr-estől, hogy abban a "csomagtartóban" elfér-e pl. egy fél literes kaula?
Választ kösszi!
Yaneeken ma voltam üllőn egy 20percet
Végülis nagyon egyszerü.
Vettem egy autós töltőt,szétszedtem,kivettem belöle a kis elektronikát meg a csatlakozót,és beletettem egy kis elektromos müanyag dobozt.
Mivel direktbe kötöttem ezért raktam rá még egy kis kapcsolót is hogy ne menjen állandóan,de ezért járó motor nélkül is tölti a telefont.
Az egész kb 1óra alatt megvolt motor szét-összeszereléssel.
hogy csináltad?tök jó
Nagy unalmamban ma barkácsoltam kicsit
Meg végülis elegem van abból hogy hiába lenne 10000Ah-akumlátoros egy telefon aksija,akkor is pont akkor merül le amikor a legjobban kéne
Ezért hát...
Köszi
Hmm nem is tudom.Lehet éreznihogy lett benne erö.
Hamarabb felveszi a fordulatot.Már kezd valami nagymotor érzése lenne
szerintem nem baj h kivetted, mert a piros motorhoz nem igazán megy a kék helyzetjelző.. meg amúgyis, nem hiszem hogy létezik olyan motor a földön aminek jól állna.. kivéve, ha az ember 14 éves :)
Emlékszem a simsonom csak úgy roskadozott a kék fényektől! :)) dehát akkor voltam vagy 14-15
Tuning!Igen!Én a MaxxPower Honda boltba vettem Budapesten!
Potom 300.-ért!
Szerintem a gyári izzóval menjetek be egy autós/motoros boltba és ott mondjátok meg hogy ilyen izzó kéne xenon hatásúba
lacceka nekem is tudsz ilyet ?
Jahh és egy kis apróság,de jól mutat a kerekeken!
kék helyzetjelző?pff én is kivettem a sajátomból mert a gecik megbasztak érte!Igy hát bekellett tennem egy fehéret!nekem nem okozott gondot az izzócsere mert vettem H7 es méretet és betettem!De a barimnak a kis 125-ösébe mint minden 125r-be valami gömbnölyű izzó van!Tehát a kérdés továbbra is milyen az izzó pontos típusa?
Helláj!Szóval a Corában is lehet kapni?Szuperr!Már csak azt kéne tudnom mi a pontos mérete az izzonak!Mert nem H7 H1 H4 az tuti!Elbaszott egy izzó van benne!Valami nagy gömbölyű!Szóval ki tudja mi a pontos szabványmérete?
hátööö... rakjál bele kék helyzetjelzőt...
Jólvan az, hát hogyha valamilyen szinten adja azt a kékes-fehér színt akkor már este jobbat mutat mint a gyári
Annak semmi értelme, az egy normál izzó csak más színe van, az gond nélkül belemegy, cora ban is láttam már.
xenon hatású
Utánzat?
foglalatot akartam írni
Engem is érdekelne ez a xenon izzós dolog. De most csak egy xenon izzó utánzatot miért nem lehet belerakni? A foglalalat miatt, vagy talán annak valami más is kell?