Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A cbr 125 12nél szabájoz
Kár hogy rossz volt a minőség. Tudom hogy telefonos.
A 138km kijött belőle az igaz, de arról én nem is tudtam h 13 000-ig elpörög Úgy tudtam hogy 11-nél szabályoz...
A zene is jó, csak túl "békés" volt ehhez a vadállat hanghoz .Valami ütemesebb, pörgősebb jobb lett volna talán
Van valami tuning rajta amúgy?
Ezektől eltekintve 5-ös
Majd még tegyél fel!
A te gépedben minden gyári? Vagy van amihez hozzányúltál? csak azért kérdem, mert kíváncsi vagyok h mitől megy 140-et?
Cső nektek!

Ritkán szoktam fórumba írni, de most igen!
NA van egy videó itten a videjók között, Cbr 125 2006 dumbo néven aztán nézéttek már meg és pontozzátok kérlek vmi 4-nél nagyobb egész számmal ami nem nagyobb mint 6!

Nem tom hogy gondoljátok, de ha az a szar qwados nyomorékság most 4 körül van akkor sztem fosul állok!
hát ez gáz durva van msned?
de az valami tamiya volt... de bazz. nem lehetett hozzáférni semmilyen alkatrészéhez. meghirdettem hát hogy eladom... meg volt hírdetve, telefonálnak hogy jönnének megnnézni.. másnap hívtam hogy nemt udnak.. baleset történt...
úú az durva
Nekem eddíg semmi bajom se volt, csak iylen dolgok hogy egy nagyobb terepezés után elszálltak a kardán csavarok. de a 2 sebességes váltó nagoyn odabasz.. meghúzattuk úgy hogy kocsiból volt irányítva, 105km/h volt a vége.a kis 1:10es utcai az meg totálkáros lett egy rádióhiba miatt.. sajnos pont jött egy busz
Nekem nem kell indító motor sőt fék se megoldja az egy darab motor
1:8as asszem 3,5les motor,HPI SAVAGE
bár nem tudom te hogy vagy vele nekem mindig eltörnek a féltengelyek már 8körül tartok
Mekkora a tied??*Motorra és méretre??*
enyimbe egy 4,1es conrad van aztán 1:6os méretűűű
ja lámpát azt mi is akarunk az enyémre csinálni faterral.mondjuk az enyém furógéppel indul /fater csinálta/ tiszta F1 feeling
nem, de kéne. de inkább már csak a csicsázásán jár a fejem... táviráynítóról működö önindító, féklámpa lámpa stbstb
mondom valami jó pszihológus segíthetne talán
na mind1 akkor szivatlak folyamatosan még ha köszönök akkor is azt azért teszem hogy belédköthessek na így jó?
csak hoztad a formád!!!!
kislerant a kis dzsippel jársz versenyezni?
neked valami üldözési mániád van én nem fikázztalak
Norbi:D az R1 az 998ccm-s gépezet:D azért azone rőteljesen látszott hogy csak poén:P
kurva jó vagy látom csak fikázni tudsz mert máshoz csicska vagy ugy ahogy vagy!!!!!! Inkább gurljál csak a tzr-eldel!!
mér és én mit mondtam?jah az a röhögés jelképes szar poén volt...van ilyen
Hát igen ez asszem iyg is van szal tövábbi jó röhögést de németországba
bazm,eg de hülye vagy más hozzászólást idéztél mind1.hát nekem amit mondtál abból az jött le hogy ha 16éves vagy lehet bármilyen motorod csak benne kell lennie a 80as korlátnak
Én tőlük vettem a K&N légszűrőt www.arata.hu postán küldik. 11200 volt és mosható stb.
mért lenne?? mondjuk szerintem jobb az itteni rendszer:D már nekem is kezd elegem lenni a 80as folytásból:D