Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nem kezdtél volna el itt pampogni hogy nem tuom megfejteni a betűid akkor nem írtam volna
mi a faszra ilyen nagy a szátok a karotok méretére vagy ti nem irtok férre semmit mesterek .......
lehet pösze
"szer foss...,egyépként"
te kis nyamvadék neked a hol=hal-lal???és még le is bszol érte hogy nem értem a saját kis nyelvezeted
valoo mehetünk túrázni benne vok csak nekem azzal van baj h a dörbi nembír olyan utazót mint a kis cibere nameg szétnyomja a seggem az ülés
z3 kurvára nem érkel hogy nyomot vagy és nem tudsz egy betűt kivenni és behelyetesíteni egyépként meg
azt irtam hogy hal meg előbb a motorja azért ennyit kinéztem volna a felyedből hogy kitalálod látom tévedtem!!!
utolsó mondatod nem igazán értem.na mind1.te visszaolvastál egyátalán?vagy csak örülsz hogy kötekedhetsz???
tisztelett persze a kivételnek!!!!!!
de ezt nem értem mi a fasznak kell beszólolni meg olvasgatni a sok kis hülyegyereknek ezt a "szer foss cbr" forumott lehet azért mert máshol nem tudja verni a nyálát mert akárki bealázná őket vagy mi a bajuk ezeknek?? egyépként meg mennyünk el turázni rg gyerek megnézük kinek hol meg előbb a motorja
RG???Hulladék?? ez szánalmas próbálkozás volt nem baj majd legközelebb
Micsoda megalázás ez számomra
Nah jó van ne személyeskedjünk.
nem értem mi a bajod a bokrokkal
te butább vagy mint egy bokor...
A háziállataidközt sorolod őket!!!
Ki szólt hozzád?
Ha ennyire védeni akarsz valakit, akkor inkább adományozz!

A disznók nemtom hogy jött szóba, de az a lényeg, hogy te érted
télen egyébként mit csinálnak a disznók? van ilyenkor nekik valami fűtés vagy bírják a hideget?
Szerintem te is elnézted a helyedet, ez nem az aerox topic...
Ki kiváncsi a véleményedre???Ez cbr fórum -sokak nem tudnak róla-. Ha idejössz vagy dícsérd, vagy meg se szólalj!Ahhoz képest, hogy szánalmas(nak tartod) a cbr(t) ahhoz képest fikázni mindig idejársz!minek olvasod???hm?
Az lenne ha jó ha lenne rg fórum én meg oda irogatnék gyíkságokat.Bár lehet nincs olyan (bár nemtudom), mert nem sokan gyűjtik az őskövületeket...
Ez a véleményem egy-két másik emberről is.Tudom nemérdekel, de már közöltem, ha már ti is kifejtitek szánalmatokat.
Pázy nehogy szétessen alattad az az rg
125ös 4T-re sose fogok gyüjtögetni de még 250es 4T-re se. CBRracing.megnézném mit tudsz vele racingolni az a szar RG még bármikor ki mer állni a Te általad gyüjtögetett CBR-ed elé.
Akkor karácsonyig egy kicsit még gyűjtögess, és fizess rá nagyanyád babettájára!!bár nagyanyót sajnálnám egy szerencsétlen szar rg-n, de hát ez van...További jó gyűjtögetést!
Babetta 4ever!
szerintem a CBR el nincs semmi baj az új kifejezetten szép vékony gumi lehet arra kicsivel szélesebbet tenni énszerintem monnyuk ciberével még nem mentem nekem 4ütemű supermotóm van.meg álltalába úgyszokott lenni,h akinek 2üteműje van szidja a 4üteműsöket és fordítva...egyébként jó vas a CBR nemtudom mit kell fikzáni
azt akarod mondani h a CBR maga a megváltás? ugyan azt tudja mint a nagymamám babettája csak ez szebb meg 4T. az is keveset eszik vékony gumik vannak rajta
hát ha leszeded a kipuffot akkor 50-45
ne vitázzatok már 2 t vagy 4 t jó a cbr nem kell fikázni keveset eszik jól is megy meg a gumi szélessége miatt nem kell fikázni kurva jó kis motor én nagyon szeretem és hosszú élettartalom ami nem mind1 hogy 30 ezer km -vagy 50 ezer