Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hittem először eltévedtem!Minden hol RS így-úgy!ki nem fossa le????
Kéne csinálni egy olyan topicot: RS 125 szakértők
Hogy mindenki ide jár hazudni....ez egy vicc
hogy a 75ös TZRt ne is említsük
így van Z3
Nagyon pöpec kis dob . Gratula hozzá
kurva ügyes vagy büszke lehetsz magadra
még a 75ös RS is
hát már 25 ért is vehetsz rá 1 dobot meg presze 40 ért is meg 60 így tovább felfelé én Kisvárdán csináltattam ovális 2 csövü már képet raktam fel
azt az apriliás beszolást hanyagold mert a cbredet reggelire megeszik az RS-ek!!!
vagy cbrrel -csak vicc volt mielött itt véresen komolyan vennéd
Nem feltétlenül kell annyit kiadni egy dobért! Kisvárán csinálnak rá 20-25 körül! Én is ott fogom csináltatni, és ha visszaolvasol a topicban képet is találsz . De sztem ezt a dobleszedős dolgot hanyagold mert megölöd vele a motort!
az örök vesztesek apriliaval jarnak
a dadogasra mar én is figyeltem , marmint , utan alittom , bütyköltem , ki van küszöbölve ennek elerhetősége , a 100 éves durrogás....hát nemtom... szentem nagyon nem 100 éves és nagyon penge hangja van..videom nincs de felmesz youtube ra ésbeirod hogy cbr 125 muffler vagy valami tuti talalsz , én is talaltam , a hangja nem sokkal hangosabb , nem is füstöl , és kb 10000x szebb , valamint 7000 es fordulatnal ilyen zörgést , fémes izét lehet erezni kb , és nem pörög ki a hangja dobbal , ez ezt megoldja.
örök vesztes vagy
adsz 40.00 - 70.000 FT ot egy igazi normalis Dobra , akkor megcsinalom..ha nem..akkor marad a 3 perces csavaros leszedös moka
háát koma szentem qua gyorsan tedd vissza azt a kipuffot , mert nemsokára azt fogod érezni hog ydadog a gép és akkor már a szelephézag állítás sem fog segíteni ...
szerintem nagyon béna megoldás de te géped...
azért nem szól a rendőr mert akkor hüyének néz baszki h inkább tovább enged, elbánt veled a természet is eléggé, nem tesz rá még 1 lapáttal... dob nélkül... gratula... durrogsz mint nyomorék a vigjátékokban az iyen 100éves autokkal.
Mateem
nincs róla videó?
mármint a levett kipuffról
ööö,én levettem rola a dobot , nem art neki kb semmit ha nincs rajta és rendőr se basz meg , és igy olyan a hangja mint egy 600 as enduronak , és kb 10 masodpercenként robban egyet..atom
csá hát fölméssz a www.motor.honda.hu ra és ott megnézheted
én tavasszal vettem egyépként és 778000 volt asszem:P
Hali! Megtudjatok mondani, hogy tavaly illetve iden tavasszal mennyibe kerult egy uj CBR125?
Ejj ejj, Rocky hat a demokracia dontott, te tevedtel (bocs )
NAh én ma elhatároztam kimegyek motorozni, sok ruha, inkább le sem írom, lényeg: elmentem tankolni a közeli benzinkúthoz (1km) jövök viszafelé(mármint amerre meni akartam), és elhezdett esni az eső, hazamnetem , elált, az út vizses lett, utánne esett pát szem hó nétem mondom barcika feklé tiszta az ég, megyek arra biztos száraz az út, jah persze, megyek oszt a szél odalbafújt és odébb CSÚSZTATOTT az úton, allig bírtam megállni, mint aki jégen megy , utánna hazaflé még 40kével elnéztem arra amerről jött az eső/eredetileg menni akartam, csont száraz volt miden, csak épp akkor kezdett szemerkélni, ----jöttem haza Szerintem jövőhétvégén, elrakom én is a drágát, ki aksi stb. De ez a csúszkálás elég adrenalin volt, egydarabig...
hangfelvételt tudnál csinálni?
az nagyon jó lenne
a dobot is kisvárdán csinálták meg a rendsert is itt akarom megcsinálni a sima koralaú dob mikor én csináltattam az enyémet 20 volt