Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amivel én mentem MZ az olyan érzést keltett mintja utána lett volna kötve 3 zsák krumpli. De ezekszerint csak rossz állaoptban lehetett.
akiknek jól megy
Ez valami fantörpikus
mentem már MZvel meg nekünk is volt és egy jo MZ az jó MZ meg tavasszal veszek egy 125öst másik sztrítfájtergépnek
oksa.hajrá
Annak én tudnék örülni
Link nincs, mivel ez egy papír formátumú kis füzetecske, de beszkennelhetek még néhány képet.
Én azért kiváncsi lennék
Kép? esetleg link?
( azt az egy képet láttam)
Tényleg, Tibo, itt a fórumon milyen néven futsz? még nem tudtalak beazonosítani.
biztos tanul
nem én se tudom
Hol van 50ccm? Végre vannak új képek a CBR-ről, erre Ő meg sehol
Tényleg nem is tudom!
Hogyan is jött az össze?
Vagy még te se tudod?
Gergő, Dadis, mely üzletek forgalmaznak idehaza malossi cuccokat?
hát jah kezd elegem lenni multkor is phonemannak 3szor tettem fel a kérdést hogy hogy zuzta össze az rs-t de b@szott reagálni
Kérdezd meg a Talmát! Neki tudtommal Malossi henger van az Aprilia robeszában, gondolom ahol Ő vette, ott vásárolhat más is.
Figyu Baszki

ha azt akarod hogy ha előre 14-et fogaskereket raksz acélból mert csak abból lehet,ha nagyon
spiler vagy ako azt mondom bazeg hogy rakjál hátra 48 -at fogszámut és aluminiumot, mert
az alu lánckerék könyű. és ha kiszámolod papiron a fogaskerék áttétel számitást végzel
ako hogy ha hagyod előll a gyári 15-ost és hátra 48 ast alut teszel úgyan az lesz a hatása.
és még jól is jártál mert könyeb lesz a hajtáslánc szerkezet .

na csá
üdv cbr-esk.
Kedves RockAndyRoll!

Annyira hálás lennék, ha kiokosítanál, hogy hol lehet olyan hengerfejet vásárolni Magyarországon, amelyikről képet is raktál fel?

Köszönettel,

CBR125 fun
Téged mindenki szivat!
bammeg poénból nem válaszolsz avgy mi?
rocky magyarországon hol lehet hozzá malossi hengert kapni ?
kösz roky, azért, mert csak normálisan ráakartam kérdezni egy dologra nem kell lenézni a másikat. Meg elhiheted, hogy láttam már fogaskereket, igazán nem kellett volna magad fárasztani a kép feltöltésével
hogy köszönsz egy ilyennnek?
Tessék, mutatok róla egy képet is hogy felismerd ha szembejön veled az utcán
Pisti merre lax???