Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én nemtom te milyen cbr-el gyorsultál, de nemhiszem hogy az az etz legyorsulná. Véletlenül nem egy 50es motor volt . Lehet csak elnézted a márkáját .
szerintem is jó hogy van CBR kupa mert még egy 125ös versenygéppel /2t/ is durva lenne kezdeni!szerintem nagyon jó!bár én inkább gokartoznék./azt talűán engednék...pályamotorozás kizárva egyenlőre/
Hülyegyerek, takarodjál a simsonoddal innen. Ennyi erővel a robógó kupa is hülyeség nem? CBr kupa igenis kurvajó, énis elindulnék, buli az egész.
Sorry hogy nem MZ-t vettem, mekkora egy gyökér vagyok Szólhattál volna hamarabb is, hogy milyen motort kell inkább venni!!!!
mért nincs it moderátor vagy házigazda ezen az oldalon , néha nagyon is elkéne, aztán nem lennének ilyen *****
JAAAAAAAAAAAAAAAAAA
És csak jelzem hogy 17 paci az etko.
Balko!!!
Azért furcsállom, hogy épp te szóltál hozzá elsőnek -és így- mert neked még nem is CBR-ed van.
Szerintem van értelme a CBR, Rs, stb.... kupának hisz nem lehet mindjárt 1000sel kezdeni!!!
Ráadásul az meg 1 szégyen h 2ütemű és 12 le vagy mennyi a cbr 4ütemmel 15le szal ne játszd itt a helyi menőt
Jaj ne nem kell itt feszíteni igen is jó a cbr kupa van értelme ez olyan mint clio kupa pl.hát nemtom milyen cbr volt ami nem nyomta le azt az etz-t.
Hello.
Már bocsi de nemtom h mit akartok ezzel a CRR-el. Tény h kurvasok van belőle és az is h jobban megy a többi hasonló árú 125-ösnél. DE
CBR-kupa????
Komolyan mondom ez már nevetséges. Jelzem sztem. Attól még h bevan idomozva nem supersport!!!! Nemrég vettem egy ETZ-t, és ma volt szerencsém gyorsulni egy CBR-el. Hát mitmondjak. Sztem nem jobb 600.000-rel. 100-ig körülbelül egyformán mentünk.
Én nem akarlak megbántani titeket, de nekünk-nektek (16-17 éveseknek) (aki meg ennél idősebb és ezt a motort veszi annál baj van) pont elég tanulómotornak ez a vas. De CBR-kupa meg hasonlók. Csak próbáljátok utánozni a "nagyokat".
Az RS kupában viszont lehet saját motorral menni!!! Én egész évben Windsurfer-ért szorítottam végül negyedik lett összetettben. De az is igaz hogy ott már elég keményen küldik a srácok.
elektromos rollerrel is lehet menni???
Ja halottam, merész gyerek.
Azért meg főleg tartanék a dologtól mert még páylán sose voltam, és mindig figyelni mikor érnek be.Meg itt a p.ringen is mindenki megy mint állat, mert pályacsócsot akarnak dönteni ez érthető, ezért tartok attol hogy egyedül csak úgy az ezresek közé.
Mulkor vmék hülye gyerek derbi gpr50el ment és feszítet h 110et ment vele a cél egyenesben
Jah akk bocs azt hittem rsről
cbr-ről beszéltem.
Mer a cbr nem tolnak le mi ?
De rs-be van.
Én meg nem hiszem hogy felmernék vele menni pályára, mert sztem ott az 1000-ekkel letolnának.
még jó hogy van. csak akik ott mennek, azok már elég komolyan küldik...
de a válasz: van
Szerinted?
Ilyen kupa nincs Rs125be vagy vmi 2t 125ösel?
hát, igen, kurva sok pénz kéne hozzá, nekem ezért sem mgy. viszont ha meglesz utcára a vasam, akkor biztos hogy 7 nél többször fogok vele menni pályázni!!!
De gondolom ebbe benn van az is hogy esetleg felfedeznek, és akkor nagy dolgok jönnek.
Hát mindenesetre ki kéne próbálni, meg utcára is kéne egy cbr, de ez így nem megoldható, sok pénz kéne ahhoz.