Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yah pont ez a szép a 2T-ben hogy power nyitásakor behugyozol úgy megindul...
vagyis nem mint most hanem mint powerral....
az adatlapodon direkt van 123 R-nek írva a CBR?
nyugi power alatt sem dadog
power nékül...
tudod mire valo? ha nem lenne akkor alul szarabbul menne, de magas fordulaton ugyan úgy menne mint most...
vagy z3 az a bajod hogy te motorod 50 es a cbr meg 125 ös és irigykedsz ránk
Dadog?
Nem ültél még normális állapotú motoron?
jamal z3 nagyon viccesek vagytok ezzel a fikázással csak power szelep nélkül a 2T rs szart se ér dadog össze vissza mig nem nyit a pówer és mig nem nyit addig 1 jó szimó is leveri én is tudom fikázni a 2t csak akkor ha megleesz korlátlanból a jogsid ne vegyél 4 t ha így fikázod
Nahh még ez is....
de ha így néztük kis tüzérrel én is gyaláztam már MITOt,igaz hogy a MITOs srác elengedett és az utat se ismerte de ez mellékes
ja meg a sportdob engem is érdekelne
Én azt mondom, hogy kár ezen vitatkozni, hogy most 2t veri a 4t-t vagy fordítva meg hasonlók. Ez egy kis kategória, majd sor4 600ccm ott ki mit tud. Amúgy meg mindenki csak a 2t-s "30lovas" motorjával tud hencegni a cbr ellen, nem nagyon hallottam még, hogy normál 11kw-os rs vagy mito kiállt volna cbr ellen.
engem lehet hogy érdekelne majd sportdob!
lehet hogy az nsres srác nem tudta hogy versenyeznek
akkor elég tré állapotban lehetett, vagy csak nem volt kedve felváltani
Végre is otthagytad?A gyorsulás az oké, de végre egy 2t-t?
üdv mindenkinek versenyeztem 1 póweres hond ns-el 125 ccm 2T póweres és hát legyursultam mint állat meg végre is otthagytam pedig most lett megfuratva hát ezt csak azért irtam mert az a gyerek akivel versenyeztem fikázta a cbr-t és most leesett az álla nem kötekedés ja ha valakinek kell sportdob akkor szóljon
én nem szidom a CBR-t csak vicces amit pár ember csinál mint pl. hogy leszedi a dobot hogy jó hangja legyen nem kispályázik az biztos, de ha rám hallgat leveszi az egész leömlőtől kezdve a cuccot és az lesz a tuti amúgy nekem is 10KW -os a gépem .... forgalmi szerint
képet muti grat hozzá
Hali Most vettem CbR-t.

Láttam a forumon többen szidták azokra gondolok akiknek más mocija van pl: cagiva és aprillia.

és beirták hogy 27 loerő(viccess 2 ütemü magas fordulatu szarok szerintem. onnan tom hogy nekem is volt mitom alapból az is csak 11kw és a CBR közelébe sincs!!!!! szal nem tom mit kamuznak előb halgassák meg a hangját annak a 2 motornak és a cbr-nek.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek a cbr-jén remus kipufogó? Érdekelni, hogy valójában ilyen hangja van mint ahogy ezen az oldalon felvan tüntetve? www.phoenix-motorrad.de/filead...
És hogy megéri-e ilyen dobot venni, vagy jobban járok, ha egy kicsit megpiszkálom a gyárit?
haggyuk jah.visszaolvasnál rájönnél hogy nem szittam a ciberét és csak a "vesztesek apriliával" járnak dologra reagáltam,bár egyátalán nem vagyok aprilia fan (ezt mindenki tudja ) azért ez túlzás volt.meg leszarozni az RG-t
nah jó haggyuk má gyerekes nah szóval csak uncsiztam!:P
nah z3 fujj nem tucc irni pösze vagy lehet
férre
toum=tudom