Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na csá srácok mi a helyzet?
Szép a dob! Grat hozzá!!!
az igy tök jó ár az egészért szerintem és ezt hol csináltatod???
hát csak ezt a dobot kapta most akarok csináltatni rá 1 lerendszert ami leömlőtől dobig megy az kb 15 20
aha hát az nem is rossz és elég olcsó. és a leömlőtöl lett cserélve az egész vagy csak eztfasza dobott kapta??
25 volt perforált a belseje kurva jó a hangja és a sima dobos cbr-t 110 ig veri utánna meg ott megyünk egymás mellett de ez azért van mert hozzá kéne a karbit állítani a dobhoz ja meg sokkal nyomatékosabb így spordobbal

várom már a tavaszt!!!!!!!
egyébként valaki vegye már meg a gépemet!
Nem csináltak képeket az új CBR125-ösről a sportmotor.hu-sok persze az ocsmány chopperekről kismillió kép van.
csá
és ez a kipuff dobott is valamit teljesítménybe vagy csak a hang?????
enyémbő is
Csövi. Hol vetted a pufót? Baromi jól néz ki . Mennyi volt? Jó a hangja ?
fölvettelek!adatlapomon láthatod milyen
Az igen jó ár!!!!! ÉS ez myilen hosszú szárú??? De hogyan vetted??? Vegyél fel msn-re plíz endenorbi@hotmail.com
na íme 1 pár új kép a mocimról
Probiker és 17,000volt,igaz hogy túra csizma ezért nincs az orrán koptató de az nekem még úgy is felesleges lenne
HELLO Z3!
Egy kicsit nem ide való de amuyg miylen a zsizmád és menyiért vetetd????
3-1...szal megszavasztuk!!!elesett!!!
enyémből
Hát az neyémből is
számból vetted ki a szót
Hather, szerintem nem vágod, hogy éppen mit csinál Ez stopi és közben 180 fokot fordul. Szal nem épp egy perecelés van megörökítve, szerencsére.
Rosszul fogjatok fel a dolgot, ez a kep eppen egy elesesnek a pillanatkepe, szep nagy orrabukas lesz a vege, tuti!
Kicsit jobban.... Sokkal jobban küldi a csávó nagyon kemyény !!!!!! Ezigen nagy cbr 125 ős streetfighter!
hopppááá, nálam kicsit jobban küldi a srác
Azé szerpentinen meg most így hidegbe tud érdekes dolgokat produkálni 4,5liter/100 jó mondjuk azé ahoz képest hogy 50es le a kalappal sokat eszik!és?kit érdekel?megéri
A mi motorunk is 3-4,5 litert fogyaszt,s ez elég kevés sztema teljesítményéhez képest :) Ennyit meg kibírok...amúgy gondolkoztam rajta, h lekéne cserélni egy CBR, de arra jutotam, h majd később....mind2 vannak előnyei, hátrányai :D