Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem én ironia barátom ironia...hosszú Ó val kell írni ugye? na mind1
ÚGY ÉRTVE KELLEMESEN Z3 hogy városban pengeted neki
én nem szeretek úgy motrozni mint a chopperesek hogy 40nél elalszom
Azért a gyorsaság nem akadáj egy jó motorozásnál!
de nem érted meg hogy a 2tvel nem lehet kellemesen motorozni????!!!!!azzal csak feszíteni lehet!!!!azijen feszítős motor!!! na mindegy haggyuk...
1. én ezt megértem meg alá írom télleg szép hangja van a cbrnek
2. én nem feszengeni veszem a mocit meg hogy ki a gyorsabb ha nem hogy a hétvégeken egy kellemeset tudjak vele motrozni
mért hosszútávon a 2tvel mi a baj?hamarabb érsz vele oda?
Hát jó mindenkinek másra gobog!!!! NEkem nem ara kell motor hogy hogy feszengjek meg hogy kié a gyorsabb!! Hanem hogy mindig tudjam hasznáálni és hát hosszútávon megyek veel egy pciit ezért is kéne 4 üteműű !!!! de mindenkinek más doromból!! Nekem a 4 üteműek dorombolnak:P
amúgy balko nem úgy gondoltam de senki nem kényszarítette hogy 2t vegyen akkor meg mit osztja az észt??
honda lead is 4t
mert azt hitte 4t najó nem nem szólogatunk be egy 4Tnek gyönyörű mesteri hangja van.de egy 2tnek...dobog a szive
hát mert 50-esbe szar a 4t VAgy ha te tudsz jót szoljál!!
Jó de nekem teccik a cbr hagja az a lényeg! MEg ha már 1245 akkor már 4t!! Nyomatékossab a 2-ütemű erősseb meg minden de azért nekem a 4-t jön be!!
hé hé csak ovatosan
Ezt azért nem mondanám...
Norbi01 akkor mért vettél egy szar 2t robit ??
lelketlen...
Hát nem iylen nagyon idétlen 2-ütemü hangja van??? Egy cbr-nek legalább jó hangja van nem nagy de jó!!!!!
2T vs. 4T vitát azonnal befejezni!!!!!!!!!!!!!!!!!
turbózott robogóhangú?
Én is igy tervezem jövő ilyenkora eladom a kis cbr-em és veszek egy cbr400rr-t!
Meg hát persze leteszem az A jogsit!
Hát hülyeség lecserélni egy cbr-ert!!!! Fél milval drgább minden 125-ős!!! Aztán leeht bele gyári tuning cucukat kapni!!!! CSak venni kell rá előtte egy 130 hátsógumit hátra meg előre is vastagabbat!!!! NEm érdemes lecserélni szerintem!! JÓ az a motor 125-be meg kinek kéne egy turbozoot robogó hangú 2-ütemü gép???
Igen, énis így gondoltam.
én ciberéről 400asra váltanék de ő tudja...
hogyhogy??????
125-ösről 125-ösre nem éri meg váltani, szerintem erre gondolt. De lehet hogy tévedek.
Nah jo inkább hagyjuk... már megbeszéltük sokszor kinek mi 2t vs. 4t ... és kész azé Phoneman jol megcsukta a gépet Tyt te már hallottál rola?