Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mi a helyzet srácok?
Nagyon csöndes a fórum!!!
Kihasználja még mindenki, hogy nem eset le a hó és tiszta az út?
Remélem, mert én ma raktam el télire. Teletankoltam és festék ápoloval le fujtam, hogy ne porosodjon olyan könnyen!
hát ja meg a derbi-é is lejebb megy de arra sok esélyt nem látok
bocs elírtam szereztem. Egy két betű kimaradt
Remélem az ára is cuki lesz, vagyis nem megy 780 000 fölé!
micsináltál? szertem?
Kösszi 50 ccm a képeket ezekel a képekel egy új sportotor.hu-s embert szertem
Cuki lesz a 2007-es egyed...Mondjuks zerintem a fej idom kicsit ***RR-es lett pedig szerintem ez inkább túra sport kategória, legalábbis az én magasságomnak. Így inkább örökölhette volna a ***F-es szériának a fejidomját, amúgy GYÖNYÖRŰŰŰ:)
Még pár darab!
Norbi01 kérésére pár kép a cbr 125R 2007-es kiadásról!
visszatudnál ülni egy 125ösre a 600as után?
nem lenne furcsa?
egyébként tény hogy minél kisebb a motor kanyarba annál jobb, ezt főképp akkor tapasztaltam mikor mentem fater 600as Fazer-ével!
jah meg mikor elmegyünk motorozni pl tapolca-köveskál-zánka szakaszon, (dadis, te lehet ismered ezt a szakaszt)akkor a kanyargos részeken lerázom fatert, meg multkor hawer se tudta tartani a tempot pedig kawasaki ER-6N-el jött utánnam!
Evo? Hmm, jómotor :) úgynézki énis visszatérek rá, ha mindenigaz, és akkor jövőre evoval fogok versenyezni. Amúgy nagyonjólmegy, nagyonjó kanyarban. Igazából különolajzást illik kiszedni belőle és akkor nem lesz gond, de ha nemvagy annyira hajtós akkor benne is maradhat. MIt akarsz róla tudni még? :)
Cagiva Klub első oldalán!!!
az van neki csak ezzel az evodadis névvel kitiltották valahonnan ezért használja áltaklában a dadis...-t
Merre találom az adatlapod?? (Dadis)
Lecseréled a cbr-t?
evodadis,
neked Cagiva Mitod volt ugye???
Mesélnél nekem valamit róla, mert lehet h télen én is beválalok egyet....
Az biztos láttam már képeket a 600RR-ről
evo!
Mentem már ilyennel (ilyennel vizsgáztam). Sőt mentem már ennél sokkal komolyabb motorral is.
Mellesleg nézd meg a másik adatlapom "Dadis..."
Megkérdezhetsz itt bárkit... 16 éves vagyok és tényleg 05-ös tricolor 600RR-em van, és pályáztam vele...
Szerintem ez a motor nemcsak a gyár számára sikeres. És még milyen sikeres lessz ha kijön az új
Figy evodadis.
Én nem voltam paraszt. ÉRTED??!!!
Másrészt meg ha nincs annyi eszed, h normálisan kitöltsd az adatlapod, akkor inkább ne szólj.
Ja, és 600rr 05???????? Legalább ne kamuzz.
Tény, hogy első látásra, pici, és nevetségesnek néz ki, hogy vékony kerék, vékony test, vicces fék. De mentél már egyáltalán vele?
nem a motor körül van felhajtás!és ez a kupa nem arról szól hogy:nézzétek itt a CBR 125 ez a legbikább legállatabb 125ös
Ne értsetek félre.
Én most nem a motort magát fikáztam, hanem ezt a felhajtást, ami körülötte van.
Tény hogy nagyon sikeres motor volt a gyár számára, de ez a felhajtás ami körülötte van
pff..............