Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dadis üzeni: "tönkreteszi a motort, és ez tény, ismerősnek is ígylett hegnerfejcserés"

csak az itt a problema hogy a pénzügy miatt nincsen jobb mocim legalábis nekem valakinek dolgozni is kell érte tod!!!
Hát én most nem akkarok vitázni hogy 2t vagy 4t mert nekem aztán mindegy ti dolgotok.
De azért általában egy trapéz lámpás rs sokkal olcsóbb mint egy cbr, igaz más a fogyasztása meg ienek de ez megint más téma. Na nekem ennyi hozzá fűzni valóm volt. Ja és hegyekbel jól lehet menni a cbr-rel mert 4t és minden fordulatban húzz. 2t meg bízonyos tartománynál.
ÜDv!
Tom már irtam de egy kis reklám nem árt:D
www.tinracket.extra.hu
regisztráció után letölthető amerikai teljes motoros film.... tök ingyen
ha regisztél a főmenüben lezs a teljes videok menüpont
köszi
hapi3000 Kálmándi S.
Há most nemazér de a arról ne beszéljünk h apuci aládrakja mert a cbr is 800e ft. Jah és mi a 640km-t rs-t annyiért vettük... Jóvan a fenntartási költésge több. Sokkal több.

Amúgy itt kezdődött az rs fikázás, arról a gyerekről meg aki leveszi a dobot 4t moccáról... No comment. Amúgy meg egyszer fogjon meg a rendőr úgy megkúr h haza nem mersz többet menni...
olvass má vissza nem tudom kikezdte a másik motorjának a cikizését
Az nem a motorjától függ, hogy ha valaki nagyon rossz sorba állt amikor az észt osztották...
pedig pont ez van.valaki hülye oszt ugrik mindenki
Pont hogy ne jöjjön elő!
ez az király akkor most újra előjött a 2t-4t ,te paraszt vagy me hondád van te paraszt vagy me apriliád van ,te meg paraszt vagy mert és kész,tipusú stílus nagyon klafa és már csak 4,5hónap
Vazzeg! Ez itt nem pénzügyi tanácskozás, he!
Ki nem szarja le hogy kinek mennyi pénze van? Ha motorozol akkor nem az számít! (ok, a gép megvételében azért közrejátszik) Ha meg csak azért írsz hogy beszólhass, akkor inkább azzal játssz ami veled egy idős!
te gondolom barackért vetted a cbr-t
csak vicc volt bencce mielőtt szokásos komolyanvenétek
ÉS PÉNZED IS!!!!!!
Azt én is hülyeségnek tartom. Konkrétan nem veled van bajom, nem hallottam tőled semmi olyat amiért lehetne. Csak tudod mégiscsak vannak ilyen általan leírt gyökerek... És tényleg nem ezt az IQ fájtert akartam védeni, csak úgy kikívánkozott belőlem a dolog. Viszont te sem mondhatod hogy nincs igazam!
nem is igazán a ciberéről van szó (én arra nem is mondtam semmit) hanem arról aki dob nélkül közlekedik. nehogy már azt mond h az normális? holnap kiszedi az első kereket is mert az sem kell igazából rak a helyére sílecéket baszki, megy az úgy is.....
van ruhám és szoktam pályán megfordulni
1. ne fikázd a ciberét.
2. tényleg ne fikázd!
3. Szóltam bazdmeg!
4. arra amire való, arra tökéletesen jó.
5. hátakkormeg?
A faszom kivan azoktól a műmájer hülyéktől, akinek anyuci kifizeti az A1-et, adarakja elé a kétütemű pályaördögét, oszt megy vagizni a városba... Hagy kérdezzem meg: az a sok nagyon boldog Rs vagy Mito tulaj közül ki jár ki rendszeresen pályázni? Egyáltalán ha már olyan nagyon fasza az a moci legalább ruhád van hozzá? (mert hát azért nem árt, ha azarcoskodás után nem a bőröd kopik a gumi helyett)
No meg mire fel vagytok ilyen lenéző faszok? Vmivel is többet tudtok? Nem tartom valószínűnek... Nem hiszem hogy már annyira penge moccosok vagytok, hogy csak úgy lenézhetitek azt, akinek nem 2T gépe van... De ha azok lennétek se tehetnétek meg. Bár így is úgyis megteszitek, úgyhogy ez kb. annyit ér mint halottnak a beöntés, de azért legalább leírom. Tényleg. A faszom kivan már hogy mi a retkes picsáért kell a másikat basztatni!
nem rosszak amúgy ezek a kis cbr ek...lehet nem mennek oan faszán,de ha nem oan vagy,mint pl én ,h a tejlesítményt,meg a pörgést élvezed,és csak túrázni,meg mászkálni a környéken ,arra nagyon jó a kis cbr..meg tankolod és 1 élet még kifogyik a tank
haveromnak van 1 fekete cbr je,most fog rá kipuffot csináltatni...nem is tom má,h hov,de vmi 40k lesz rá a dob...
én ithon csináltam dobot az etx re,elég fain lett monuyk 1 2t
csak azt nem értem hogy a honda honlapján hogy lehet a supersport kategóriába abba van nem?mikor túra motor....mind1
jó és ti minek olvasgatjátok ezt a szar forumot akkor mennyetek vergődni az rs közé vagy ott má tudni is kell valamit nem csak a gáz huzni és mindenki lenéz vagy mi a bánatt????
hat hallod :) de jo vagy :D egy 4 ütemu 13 Loeros tura motort megeszik a te 2 ütemu 27lovas gyorsasagid..nagy kihivas :D
Akkor se kéne itt vergődni hogy így fos cbr meg úgy fos cbr. Inkább baszogassátok azt aki elkezdett vergődni.
akinek rs van az egyből fent horgya az órát vagy mi a ..... hmm??? egyépként nekem ugy tünt hogy ez csak egy vicc volt nagyszájúú barátom!!!
1. nem hazudik senki
2. egyik cbr-es kezdte h az örök vesztesek apriliával járnak szal erröl ennyit
ti nem értitek a pojént.... t.a.k.