Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

figyelj, én akkor mentem először cbr-rel, és nem estem el, no meg utolsó se lettem, pedig az oldtimer 125 kategóriával együtt indítottak minket. egyébként ez az év még csak egyfajta reklám a cbr kupának, vagyis rajtam kívül tapasztalt versenyzők mentek a cbr-ekkel, és mindenkinek nagyon tetszett.
mi próbáltuk megbeszélni, egy kicsit hajlott is rá a fószer, de anyagiak miatt nem jött nekem össze. mert választanom kellett hogy motorozok utcán, vagy versenyzek, és akkor már inkább motorozok, mert ha mégis versenyeznék, akkor egy évben csak 7 szer tudnék motorra ülni, az meg kurva kevés
És aki még életébe nem vezetett cbr-t az hogy kezd neki egy ilyennek?
Szerintem megoldható saját géppel, gondolom akkor olcsóbb is.
én is ezért tettem le róla. inkább gyűjtök egy új ciberére.
Hát ha saját vassal nem lehet menni akkor nem érdekel a dolog.
persze, rendes verseny, és igen, ruhát neked kell vinned. igen, drága, de még mindíg ez a legolcsóbb lehetőség arra, hogy versenyezhess.
Aha értem.De a ruhát magdnak kell vinni ugye? Szóval rendes verseny, egyedül az ára nem tetszik
De az ötlet jó.
én csak egy véletken folytán indultam, mert eredetileg csak a kipróbálni akartam, legalábbis az volt megbeszélve.. persze ki kellett fizetnem egy napi licenc árát, nevezési díjat, meg ami kellett.
Díjat kellett fizetni? Gondolom van időmérő is , és pontosan hol volt a verseny?Ez kupasorozat, tehát nem csak egyszer volt?
Bocs a tudtalanságomért, de nagyon érdekel a dolog.
Egyébként meg én is akartam versenyezni, ugye én is saját moccal, de nem nagyon jött be, bár mi mondtuk a főfószernek először. mindegy, nekem nem jött össze. egyébként pénz ügyileg: 360ezer a teljes évre, ebből 60ezer a kaució, amit visszakapsz, ha nem zúzod le a gépet (ami elég valószínűtlen). az a 300 pedig tartalmazza az éves licence-t, benzint, gumit, meg a nevezési díjat, no meg a motort is ők adják. évente 2-2 verseny van a hungaroringen, pannónia-ringen, meg az euroringen, + még valahol, de az nem tisztázott még.egyébként meg szerintem tényleg jó ez az egész. én a hungaroringen mentem, de nagyon élvezetes volt!!!!
Szevasz Rocky!
Nekem volt szerencsém egy versenyt menni cbr-kupában. a motor teljesen széria, csak versenyidom van rajta, 14 es fogaskerék elöl, meg egy teljesen nyitott kipuff, és szerintem nagyon frankó kis gépek.
Csak kipuff és pályaidom az extra rajta. De nemtom, hogy saját motorral is lehet-e menni és ha igen akkor mennyire lehet változtatni rajta.
És ez nekem mennyi pénz?Mert ruha az kell, ha motor nem, akkor kell fizetni gondolom azért hogy azzal mennyek.De ez engem komolyan érdekel, ugyhogy tisztába kéne lennem a dolgokkal, mi mennyi és hogyan. thanx
Hello ott adják a gépet sztm!Mert amikor voltam kinn mindeni ilyen pirossal volt!Úgy tünt hogy csak a kipuff van kicserélve rajta!(SZTM)
elősz9ör is egy CBR 125ös kell hozzá...
merazt innen megállapítod?nane...
Tehát akkor oda gyári géppel nem mehetek , vagy elég egy pályaidom, mert aképen lévő cbr sincs agyontuningolva.
CBR125 kupában szerinted vannak külön kategóriák?
Én írtam nekik egy mail-t de basztak válaszolni szal nem sok mindent tudok róla.
Ja a Pest az csak egy tipp volt.De valami további infót tudtok erről?pl nevezés, díjak, meg egyáltalán ki indulhat, vannak e kategóriák.
Hát amennyiben Komárom az Pest akkor ja
Hello!
Múltkoriban halottam olyasmit hogy csinálnak cbr 125 kupát is.Állítólag valami pesti kereskedés rendezett már ilyet, ti erről mit tuttok?
És még annyi hogy a Rába ring az merre található, és hogy milyen az a pálya, ezalatt értem a szinvonalát is.
ahol én dolgozok az meg a 11.
És ez nekünk jó vagy rossz hír?
Tudtátok, hogy a honda motor lett a 31. a global 500-ban? money.cnn.com/magazines/fortun...