Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyjad Rockandy, a Vdaninak a legnagyobb motorosélménye az volt h MZ-zett..
és ezzel nem az MZseket akarom bántani.
MZ a monogrammom... CBRrel csak az a baj hogy pici
Most miért kell ehez az msn? vajon mik lehetnek a kérdéseid? hmmm... lássuk csak.
Igen, jobban gyorsul.
Nem, nem lesz érezhető a végsebesség csökkenés.
1000 Ft-ba kerül.
JTF 264-14 a JT márkájú kódja.
A Motoroázis forgalmazza és a PinkMotors és postán is el tudják küldeni.
Sajátkezüleg is ki lehet cserélni.
Sötétszürke színű és 14 foga van

más nem jut eszembe amit meg lehet róla kérdezni
rocky gyere fel msnre lécci fontos köcc
Az MZ-nél nagyobb élményed soha ne legyen!
pontosan csak sokkal nagyobb élmény az mz.
Bárki felvehet, aki tud valamit erről a fogaskerekes dologról
valoo tudtam h téged láttalak meg érzés volt isteni sugalat ha 1 percel késöbb jösz akkro talán a mtk pályáig mentem volna veled
Tegnap kaptam egy 2007-es CBR125-ös prospektust, ami tele van jó kis képekkel. Olyan rendes vagyok hogy megosztom veletek az egyiket
Hali. Engem lehet érdekelne! Felvehetlek msn-re?
merre lax??
Valaki akinek 14-es fogaskerék van elöl a ciberjén legyen szíves felvenni msn-re, disc_jockey@freemail.hu hogy több mindent megtudjak kérdezni róla. Érdekelne a dolog mert én is szeretnék egy fogaskereket, aztán lenne egy pár kérdésem, és msn-en szerintem egyszerűbben meg gyorsabban lehetne megbeszélni mint itt fórumon.
Köszönöm
csá elvileg engem láttál:P de nem tom
Srácok!
Van nálam pár garnitúra slick 125re,ami nektek is jólehet talán méretben!
előre 90/90 17,hátra 115/55 vagy 60,nememlékszem!
ha valakit érdekel jóállapotú slick garnitúra,keresse telefonon,msn-en vagy akárhol.üdv
meikötöket láttam ma reggel a hungárián a stadionnál 6:45 körül? piros szürke cibere én sr-rel voltam és ott áltam a stadion elött a téren és kajoltam meg vártam oszt társam aztán a mtk pályánál látam h fordul ki a bolt elöl
és ezt ne vegye senki a szivecskéjére mert nem fikázásnak szántam
egy jó 125ös ETZ hidd el h megy ugy 100ig mint a cbr 125 haverom 125ös etz vel az xt 125öt még repülörajtbol is megfogta tom h a cbr 125 jobban megy az XTnél de kb ugyanolyan 100ig az MZ mint a CBR
Hol van az az itthon ? Hol lehet megvásárolni?
Értelek.
ja meg még 1 kérdés em és kérésem lenne hozzátok fórumosok hogy a cbr-be hanyas a gyári fuvóka és milyen motornak a fuvókája jó bele ami nagyobb mint a gyári
Azért mert én a legtöbbektől eltérően nulla motorostudással rendelkeztem mikor vettem a CBR-t. És úgy voltam vele, hogy inkább a hulladék sulis ETZ-t törjem össze mint a vadonásúj Hondámat. Pláne ha már ilyen sokat kell fizetni a motoros-sulikban. És mivel nem volt semmi motoros-tudásom ezért azt se tudtam, hogy az ETZ-vel ennyi problémám lesz.

Nekem van kisebb fogaskerék elöl.
meg kéne valami gyertya nekem nem tud valaki valami jót az ngk cr9-e-n kivül
aha nekem 14 es lánckerék van elől a cbr-en a gyári 15ös de sok külömbség van így is
Ez felháborító, hogy megkérdőjelezed az ÉN motorisztikus tudásomat !
Bocsi de én félreértettem a smile-kat, mert nem volt kivehető, hogy mit fikázol éppen.
Nem mondanám rád, hogy hazug vagy, ha kitöltenéd az adataidat tisztességesen
Mégegyszer bocccs.

u.i.:értek a motorokhoz
ismerős a szöveg?
tegyél úgy!