Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor vedd fel a vadászsapkád told ki a downhill biciklidet és menj erdészkedni...
Ez hazugság a cbr a büdös életben nem lesz olyan jó mint egy mz, annak szép hangja volt meg ment is, azt jó forgatni, nem érzem úgy hogy egy kapagépen ülök aminek ezse ágában sincs menni.
Van olyan akinek kisebb fogaskerék van a cbr-jében elöl?
Miért nem CBR-rel vizsgázol, mié MZ-vel
akkó zsír
itthon is lehet kapni
166ccm-es henger 309 euro
Ausztriába má lehet kapni nagyobb hengerszettet mutkó írtam, keress vissza.
ja és a fejem is megfájdul piroslámpánál várakozáskor attól a bűztől amit kiereszt magától.
és még a kuplunk bovden is elszakad rajta, hogy még levizsgázni se tudjak vele
a 125-ös ETZ nem megy sehogy és még szar is. Na erre mit lépsz?
Danzare télleg nagy szervizes
Persze te magadból indulsz ki... Nem ismerlek, de szerintem egy nagyon picit többet érthetek a motorokhoz mint jómagad. Azt a hozzászólást meg poénnak szántam, csak a szerelő úr nem látja a smileyt utána. Mellékesen nem szokásom a hazudozás!
te valami nagy szakértő lehetsz!
idejársz hazudni?
Az mz a tényleg megy nagyon jó kis moci
Ilyen jól csak egy 125ös ETZ megy !!!
én tudok hozzá kipuffogókat meg elektronikát
Ha még dombról lefelé megy, akkor is szép. Az alapkivitelben dinamikus gyorsulás kb. 110-ig. Onnantól max bekuporodva, hosszú km-eken át és jó időjárási viszonyok esetén 130-ig is felküzdi magát. Jó lenne, ha lehetne már valami kitet venni hozzá, tud valaki ilyet?
Hát egy gyári tuti nem megy, így főleg 110-től gyanus nekem a gyorsulása
Ez dombon lefelé megy lehet látni, de jól megy sztem, jól gyorsul.Meg jól forog
Hello!

valooo nekem jó az msn csak mostanában nem nagyon vagyok gépközelbe majd írok ha leszek.
Egy alap CBR nem megy ennyire,
de meg lehet csinálni h ilyen jól v még jobban lépjen!!!
Üdv!
Éreklődnék, hogy tényleg így megy egy normál alap CBR 125-ös?
www.youtube.com/watch?v=psVRI1...
csoki mkinek!
van itt a forumno egy püspökladányi cbres?ha vki magára ismer az adatlapomon lévő msnen vegyen fel thx
csá tomi nem tom mi van az msn en el de nem tudok neked irni!!!!!