Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm ugy néz ki én már eltettem a cbr-t nálunk elkezdett esni szar idö is van télen meg a cbr-t nem fogom használni,nem akarom h hot rozsda legyen nem tud vki olcson 120-130-as gumit?
Valakinek van cbr -re szöges gumi eladó? --- szakad ez a ******hó
hát igen nem tudom mit akartok. piros lámpánál ugy állni hogy nem kell lerakni a lábad vagy mit az enyémen sincs vastagabb gumi 120 130 nál és nem is kellene vékonyabb gumival könnyebb mozogni
Itt is csak keresztes végén esett a benzinkút felé De nem maradt meg hála az égnek.
nálunk nem esik csak ujfalu a király
minek akartok mindenképp nagyobb gumit feleröltetni? ha lenne értelme akkor azzal adták volna. bazz ez oyan mintha én kitalálnám h 190es gumit rakok a gépre mert miyen jól néz ki egy gixxeren...
Nálunk is esik mentem tankolni csak úgy zuhogott
Gyerekek nálunk esik a Hó!!!
Csak mi vagyunk ilyen szerencsések vagy másokat is súlyt az égi áldás???
Szal jó a 130as gumi hátulra? : ) És az 70es vagy 80as? Mert én is szeretnék rá venni egyet tavasszal :$ A gyári hátsó 100/80ast pedig rá lehet tetetni az első kerékre, ugye?? Köszi : )
fepi fepi fepi fepi van msn-ed? sztem engem érdekelne és közel is vagy 45 km vegyél már fel lécci ha van msn-re:benelli13@freemail.hu köszii
Üdv!

Nekem is van egy eladó K&N luftfilterem bontatlan, 10be odaadom, mert nekem majdnem sajnos nsrem lett
Igen, rámegy a 130-as. Azzal így néz ki.
130as gumi ramegy az cbr-re? alapbol 100-as nem?
Na, nem csak NSR felni jó bele. (ez Cagiva Elefánt felni)
11 volt a K&N (9 a gyári)
a 14-es fogaskerék pedig nagyom királyságos de azt igazából számszerű adatokkal nem tudom kifejezni hogy mennyire nekem bejön.
Helo Rocky

komoly a K&n légszürő. menyi volt ?
te a 14-es fogaskerék menyiben változtatt a menet teljesitményen.
te a szerinted egy 520 o-ring láncszett elfér a cbr 125-ön?
az kicsit vastagab mint a gyári 428-as DiD.
na csá
nagggyon helyes...
új 125-ös Honda Varadero!!!
Felismeritek az első-lámpáját?
Biztos maradt raktáron belőle és mivel a CBR új lámpákat kap ezért muszáj volt valahol máshol elsütni őket
CBRacing orvosoltam a hibákat
és nem illik másokat kritizálni Dávid
Jó az oldal, csak sajnálom, hogy helyesírási hibákkal szenvedsz!
Ilyen idősen megtanulhatnál már írni igazán
Szégyelld magad Józsi!
meg van a weboldalam
gportal.hu/portal/kistuning/
WOW ez mien gázteló má