Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehe
Bocsi, de az mhr henger, az már inkább a replica és racing hengerek közé sorolják! Amennyiben az mhr replica hengerre gondolsz, az meg gyári adatként 9-13Le
Itt egy link www.egumotors.hu/index.php?opt...
nézz körül, befejeztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(jah és biztos én vagyok a hülye, beismerem)
na mert csak autopályán lehet menni 140el
már megint vita van jó nemérdekel tudom hogy az én motorom mit tud vertem már le 2t 125 öst is ha hiszitek ha nem nem érdekel phoneman ezt én is csak halottam hogy 150 et megy gondoltam hogy többet megy az rs ed mert a cbr megy 140 et gyári dobbal akkor a tied 2t poweres meg lóerőbe több mint a duplája a cbr-nek gondoltam hogy nem 150 et megy csak ezt én is halottam
Tiszta Szánalom ez a fórum B@asszátok meg. Azon vitatkoztok h 130 v 140 hát halljátok ez az évszázad kérdése... . És én még mindig azt mondom a CBR ÁRÁHOZ KÉPEST A LEGJOBB VAS A PIACON. JA ÉS MEGBIZHATÓSÁGRA. Városba meg nemhiszem h az fog dönteni h 130al mész v 150el mert nemsok ien van. Ezek a motork meg nem autopályára valók. De azért öljétek itt egymást feleslegesen
Sport henger látom értesz a tuningokhoz nagyon mhr szettel 140-150et ki lehet belöle hozni
Sport hengerrel talán, ha nagy szerencséje van, kihoz 14-15Le(athena racing henger pl), azzal talán a 130-at megkarcolja, de a 180-at akámilyen hengerrel próbálkozik nehéz lesz(najó 125-ös hengerrel oké, de itt most 70-es hengerről van szó )
Boccs a cbr-esektől, hogy szétoffolom a topicjukat és már huzok is innen
Ez azért nem teljesen igaz
Mert motorikusan teljesen, meghajtásilag félig meddig meg van tuningolva(szal 70ccm)
és az mért nem lehet igaz h egy fullos runner nem megy 140et???????
hát ez az hogy az sr 50es
Hallod ennek most mi értelme volt, hogy beírtál?
Én azt nem értem, hogy az 2T tulajok miért akadnak fel, ezeken a Háry János szintű beírásokon? Persze, hogy 13 lóval, nem fog odaverni egy 14 lovasat sem, nem hogy egy 36lovasat, ennyi, had éljen abban a hitben, de ne csodálkozon, ha a legközelebbi 2t-s 125-ös, meg úgy otthagyja, mint az állat!!!
Ez olyan, mint mikor jön valaki az 50-es tuning topicba, hogy neki a runnerja full tuninggal sport hengerrel 140-et megy és még rátesz egy lapáttal, hogyha tönkre megy a sport henger, akkor vesz racinget és 180-at fog menni...persze, jó lenne, de ezt maximum álmában érheti el... rá kell hagyni azt kész!
Szerintem a cbr tulajok nagy többsége ülne inkább 2t-n(125ccm-es kategóriába), csak nem teheti meg, jó persze, vehetett volna használtan, de azért valjuk be, mindenki inkább újat szeretne.
Ja és, hogy ne legyek teljesen OFF, az aprilia sr-emmel 80-ig a cbr mellett tudok gyorsulni , de nem is bírt ki éppségben 3000km-t se a fötengely, ugyhogy télen csere
jajj...jolvan már viktor kamuzz, nagyobbak... 1, nem dadog, hanem ezt minden új apriliás tudja h van benne egy gyújtás folytás ami 5000-6000 között folytja. 2, láttam én már h mikor elkezdtük verni, hova lettetek....a picsába se voltatok, Dijjo megmondja volt h két személlybe vittem Betty és ugy is jócskán rávertem a Cbr re... 3, szeretném én azt a videót látni amin 150 megy, mert alattam 172 ment, B. Imi alatt meg 156, Barnát meg kint a 4-esen 160 al vittem...erről ennyit...ne h már megmagyarázd h egy 13 lovas jobb mint egy 36 lovas....
gyári dobod van még?
mert ma úgy szólt mintha sportdob lenne és messziről si meg lehetett hallani
Hi! Engem érdkelne a sportdob.
Phuu hogy itt mi van... Mindenki azt mondja hogy a 4T-t és a 2T-t nem lehet összehasonlíteni, akkor kérek mindenkit hogy ehez tartsa már magát!!!! Mindenki annyira tudja ezt de szinte mindíg feljön ez a téma és mindíg "veszekedés" lesz belőle. Mindenkinek más azízlése, mást kedvel jobban stb véleményeteket osszátok meg velünk ne az igazatzokat!!
Kicsit unalmas számomra) ilyen hülyeségeket olvasni...
További békés fórumozást mindenkinek!!!
mindenkinek az a jobb ami az övé ez mindig is igy volt igy is lessz és szerintem igy is van rengyén
kimondta hogy szégyen a 4t???az a szégyen hogy egy 125ös 4t-t egy 125-ös 2t-hez akart hasonlítani meg hhogy jobb nála...kisköbcentiben a 2t a jobb.250-től felfele a 4t.szerintem
A vita lezárásaként, azt akarom mondani, hogy a 2T tulajok (akik írtak ide akármit is) gondolkodjanak el azon, hogy mien motorjuk lesz felnőtt korukban.Feltételezem, hogy sportmotor és akkor az ha tetszik, ha nem, 4T lesz.Tudom ez nektek most nagy szégyen, de ez van!
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kell olyan kijelentéseket tenni, amit mindenki jól tud.
És azért mert van egy jó motorotok, ne legyetek lekezelőek, hosszú távon biztos nem lesz célravezető.
Részemről ennyi.
mind 1 dani nem vitatkozok veled
hondarepsol16 én vettelek föl msn re csak a tuning dobb miatt remélem nem bánod
De szépek is együtt. Kár h. a TZ mindent ver-aduász- a 3 kis rendszámos lovag.
csá nekem kéne csak mijne és mennyiért?
kösz :) jaja! van MSN címed?
ahha kisvárdán lakok láttam már a motorodat itt kurva jól néz ki zero majd 1 szer mehetnénk motorozni
HD a trabi a király!!!