Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mehet az lejjebb is. Vki titokban szívja kifele a levegőt és vákuum lesz benne.
degogy vékonyabbb már csak az kéne igy is elég vékony
Mert 1 bar a levegő nyomás ti agytrösztök :D Hogymenne már lejjebb? :D
Ezzel én is így vagyok állandóan 1 bar-ra leereszt de ott megáll! Felfújtatom 2,25-re és 3-4nap alatt lemegy 1-re és utánna egy hónapig ott marad míg megint fel nem fújtatom!

Jövőhét szerdán megjön az új gumim, majd fellökök egy pár képet!
Lehet defekt!CSak lehet hogy mondjuk az a szeg ami kijukasztotta bennmaradt!Nekem is volt már ilyen.
A hátsó gumi vékonyabba cbr-nek ??????????
Rocky!!!
Neked mekkora gumid van az első felnin???
mondjuk most én is szarban vok, mert mindíg leereszt a hátsó gumim pár naponként ! De ami fura, hogy 0.5 bar-nál még nem ment lejjebb!!! Viszont ha defektes lenne, akkor full le eresztene, de ez nem!!! Lehet, hogy a gumisűrűséggel van a baj???
Én az előző mocimmal 2 év alatt nem estem. Remélem a cbr-rel sem fogok.
egyébként a kötelező esésekre visszatérve, nincs olyan motoros aki nem esik, van aki megussza egyszer van aki nem!
én pl eddig az összes mocimmal estem egyet, volt mikor az én hibámból volt mikor viszont vétlen voltam!de remélem csak nem bassza meg a moha és a CBR egybe maradt, mert hála az égnek az még karcmentes
enyémnek is holnap kezdődik a dolog... én a holnapira még egy betüt nem tanultam... már nem is fogok, majd reggel korán felkelek inkább...5-től 7ig nyomom aztán készülődök és 9kor megirom... most matkera mit készüljek...
Öcsém holnap érettségizik 4 napja tanul mint egy gép. Néhány órája téptem le RedBull utánpótlásért a közértbe. Szerintem az elmúlt 12 évben nem tanult ennyit összesen mint az elmúlt négy napban sőt, szinte biztos
ja igen mondjuk van benne valami... én is megyek tanulni mert holnap matek vizsgám... jóccakát mindenkinek!
Jóéjszakát! A Z3 az a BMW Z3-ra való utalás? (kedvenc verdám )
A Tuning kezdett azzal dicsekedni, hogy "hoppááá, figyelitek, a csaj velem kétszer ment el". Igen, határozottan emlékszem hogy szószerint ezt írta szal én nem mondtam semmit, csak kérdeztem.
cakkát!
karácsonyra jó cangát!
én csak azt mondtam h nem helyes a feje de igazából
EDINA IMÁDLAK!!!!!!!! ALIG VÁROM HOGY EGYÜTT MTOROZZUNK A NAPLEMENTÉBEN!!!!!!!

na így remélem már rám sem fog haragudni

jó de Rocky te kezdtél arról beszélni h kétszer megy el meg iyenek, szóval a perverz része akkor is rádmarad...
az lesz a vége hogy még én jövök ki jól
na megyek mert holnap korán kell kellnem,bizony 9kor mert 10re megyek vezetni.
teljesen egyértelmű h tuning kezdte a dolgot, mindenképp vele akart motoroztatni.... szóval őt terhel minden
majd ráfogjuk a Nesquick nyuszira.
Egyébként csak Te kritizáltad , Z3 belezúgott, tuning-gal meg mint tudjuk jóban van. Szal csak neked kell más néven bemutatkozni majd
nekem OKÉ, nem én kezdtem.rátok kenem.befelyeztem.
hé!ez rimmel!
nem tom kérdezd meg a csabát ő most törte össze a mocit harmadszor...
én is ezen flióztam... h lehet néha belekukkant és nem örül h kiplakátoltuk a képeivel a fórumot és ráadásul perverz humor tárgya is... na mind1. majd azt mondjuk ha találkozunk vele h nem mi voltunk...
Én már túl vagyok a kötelező elsőn. Ugye kötelező második perec már nincs?
És mivan akkor ha tényleg olvassa a fórumot? végülis Ő is CBR125-ös, és ha tuning itt van akkor Ő miért ne lehetne?

Z3, oké
ő csak tuninggal megy:)