Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..bocsessz! : Wadi!
Aza bittos h mekkérded a Vadi-t !
láttam ott olant is amibe bennvoot...
Aha értem!

Én azt hittem,ugy aggyák,hogy már bevan épitve!Ha a két áret össze adom,akkor már nem olyan vonzo az ár!
A helye van előkészítve, és ledugózva..., cca 5 perc becerelni.
Jut eszembe!

A békéscsabai srácnak!

www.kep.tar.hu/milkamu itt sasolhatsz képeket a tavalyi turákrol,merre jártunk!
Köszike!

de mi ez az elökészittés duma?Nincs beszerelve a bukoba gyárilag?
Itt is van Nolan..!
http://borrow-our-braine.addel...
:)))
A Vadi ott dolgozik !
http://www.motorozz.hu/sys/mai...
mottrozzáá.hu:!
De egyet lehuztam!

Azis valami!
Na tudod mikor fogok neked keresni valami ezekután! Még én kapok rossz pontot mert gondoltam rád!
Elmész te a .....tudod hogy hova!

Na nembaj,kapoloklistába 2 rosszpont bevésve!Várjálcsak,egyet kihuzok,mert mégiscsak joszándék vezérelt!
Köszönjük a meghivást!

De én nem élek vele,meg szerintem innen senki(de ezt mindenki maga dönti el),mert eléggé "érdekes" hangvételü amit lrtál!Ahogy ismerem az itteni XX-es srácokat,nem ilyen beállitpttságuak!
Viszont kiszoktuk tölteni az adatlapot!
jah bocs nem oda ment
ezzel le tudod fordítani

http://www.webforditas.hu/
Már miért lenne ez anygol?
Baszod!

Ez szin angol!Mi a rákot kezdjek evvel?Én csak beszélni magyar!Aztis nehézkesen!
1920. jun.4

Azt mondják, az az igazi magyar, akinek fáj Trianon. Mert hisz:

"E sebek és e fájdalom örök,
Ettől vonaglik minden magyar rög,
Ettől vérez ki majd nyomunkba hág,
Ettől nem gyógyulnak az unokák"

2008. jun. 4

A Kárpátia zenekar a horvátországi Rijekában/Fiuméban fog koncertet adni. Erre a koncertre szervezünk túrát.

Időpont: 2008. jun.2 - 2008. jun. 6 Hétfőtől - Péntekíg

Útvonal: Hajdúszoboszló - Szolnok - Budapest - Siófok - Letenye - Zágráb - Karlovac - Rijeka - Selce/Medveja/Moscenicka Draga

Csonkaországban főútvonalon mennénk, Horvátban végíg a 3-as autópályán. Dinamikus tempóban haladnánk, 100-150 km-ként rövidebb-hosszabb pihenőkkel.

Szállás: kempingben, sátrat, felszerelést mindenki hozzon magával. Szándékosan alacsony költségvetésű túrának szervezzük, hogy lehetőleg minél többen el tudjanak jönni. Miután az időpont előszezonra esik és ismerve a horvátok bőséges szálláshely kínálatát úgy gondoljuk, hogy egész biztosan találunk szabad helyeket valamelyik kempingben. Tehát szállást előre nem foglalnánk. Természetesen ettől eltérünk abban az esetben, ha örvendetesen nagy létszám jelentkezne a túrára.

Indulás: Hajdúszoboszló 7.00

Pihenők:

1. Szolnok, MOL benzinkút
2. Budapest, M0 szigetszentmiklósi lehajtónál lévő pihenő
3. Siófok, MOL benzinkút
4. Letenye, MOL benzinkút
5. Jastrebarsko, autópálya pihenő
6. Delnice

A koncert maga szerdán lesz, ezért keddre és csütörtökre helyszini megbeszélés alapján programokat szerveznénk. Úgymint: fürdés, strandolás, búvárkodás, aktív pihenés és motorozás - ki ki kedve szerint. Gyönyörű a környék, a horvát utak kiváló minőségűek és az idő is várhatóan kedvező lesz, tehát nem fogunk unatkozni.

Még egy dolgot szeretnénk elmondani. Ha valakinek csak csúszással oldható meg az időpont, azaz már korábban kimenne és a koncert után hazajönne, vagy éppen ellenkezőleg, csak a koncertre utazna ki és még a hétvégére maradna, nos ez nem probléma. A mi szándékaink szerint a lényeg a következő lenne: a koncertre tudjunk együtt menni és ott büszkén viselni Magyarságunk!

Szóval: nyeregbe MAGYAR!

Bringás: 06 70 617 47 52
Vérge lenne 1 jó motorja!
Holnap megmá XX-et akar!
Hagyd!

Telhetetlen!
Bár jobban belegondolva jó az a kis "magány"!
Imádlak!
Bár ha mindenkinek lenne akkor tudnánk dumálni egymással mocizás közben...
Neked van uj schubertod mit akarsz még?