Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen?
Szerinted mi nem tudjuk ezt, ma a jóbarátokban találták meg!
POntosan!
Egyébként szinte biztos vagyok,ebben egyetért velem!Meret itt szo nincs bármiféle megkülömböztetésröl!És a lopást ö is elitéli szerintem,legyen az bármilyen!Annyira már megismertem öt!
Én nem félek Zsebytől! Max megver és ?
Végülis jogos!
Féltek mi!

Helyes,tartsatok csak töle!Egyébként rendszeresen olvas itt,és néha beis ir!Sokszor hiányzik a kisasszony!
Jól van na, csak Zseby nehogy elolvassa
Jólvanna értem én!
Nemrég Pep-nél voltam,és ö mesélte,hogy látott egy ujságbol vett idézetet,egy motortolvaj irta!
Értsük már meg,neki nincs más lehetösége a megélhetésre,meg arra hogy motorja legyen!És még a végén felháborodott a cikkben,amiért elitélik öt!
Én egyszerüenvisszahoznám a középkort!Loptál,ugrik az egyik kezed,ha még pofázolis,mindkettö!
Lehet hogy radikális.de hiszem,hogy hatásos!Elöbb-utobb edlfogynának!
Ráadűsul messziröl,tudni lehetne,ki lop,vagy kilop,és utánna pofázik!
Nem rendör,meg vámos!

De nézzd meg jol az ágyad!Nincs benne egy lofeje?!
Ha ezt komolyan igy gondolod,akor tényleg komolyan megfogok haragudni!
Ha nem ma,akkor holnap,vagy holnapután,vagy .....Mintmár irtam nem az elsö eset!Én eddig birtam cérnával!
Megasztán félek,hogy valami tul radikális megoldásra jutottam volna a végén!Hidd el,eszembejutott egy-két dolog!De jobb igy mindenkinek!
Igen!

És az a legnagyobb baj,hogy már gátlástalanok!Nem akarom részletezni,mit tennék egy ilyennel,mert máe egyszer megtettem,és én jártam a rendörségre!
De bármikor máskor ugyan ugy tennék,felfüggesztett ide,vagy oda!
Nehogy már a tulajdonomat ne védhessem meg,hamár a drágalátos kormmányunk,és annak karhatalma nemképes rá!
Sajnos ilyen világban élünk, ezzel számolni kell és nagyon rosszul esik mindenkinek
Ha csak egyszer forditva lenne ,hogy azoktol lopnának akik lopnak akkor szerintem ŐK lennének a világ legfelháborodotabb emberei!
Addig viccelödsz vele mig valaki megjelenik két rendörel és két vámossal nálad!Egyébbként szomoru hogy emberek ilyen dolgokra vettemednek hogy mástol lopjanak!
Nem is tudtam hogy a busa azzal megy! Bár hátha igy kevesebbet eszik!
Ha valakit érdekel van olcsó gázolajam eladó, az este loptam
Gondolom!
Ha nem boritjuk tegnap az estédet akkor lehet nem történik meg.....
Úgyláttom nem csak mifelénk divat az üzemanyaglopás kamionokból! Ez sajnos szomoru tény!
Én nemigy fogalmaztam,mikor megláttam!
Finoman is szolva zengett az utca!Amugyis olyan halkszavu vagyok,gondold ezt el dühösen,magambol kikelve!
De énis hibás vagyok,mert tegnap este nemindultam el ahogy terveztem,csak olyan éjfél körül!Illetve akartam,akkor konstatálltam,hogy mitörtént!Ha elindulok este,ahogy terveztem,akkor ez nincs!illetve nem tegnap,talán holnap reghel üvöltöttem volna!Mivel már nem az elsö eset volt!De mostmár örzik a kicsikét!
Fasza!
Hát mimás lenne!

De nem az auto tehet rola!
Többször ellopták az üzemanyagot,és én mindig erösitettem a dolgon!Odáig jutottunk,hogy egy nagy vaspántal átpántoltam az egészet!Viszont most pántal eggyütt,az egészet letörték!Ugyhogy a mai napom avval telt,hogy örzött parkolo után rohangálltam!
Szia!

Mi baj van? MAN?
Nézd csak meg jobban!

Ott van az!