Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...én a helyében juszt se válaszolnék, hadd egyen titeket a penész...
Te Szolcsi!

Hogyhogy nem illik az XX-el pályázni? Több barátom is van akik járnak és nem nézik ki őket!
Sőtt én is voltam 1X
Szia Barátom4

Hogy smint?A látogatásba egyébként énis beneveznék!Na majd meglátjuk a választ!Bár félek,hogy nemleges lessz!
Nem,de igy fenemod irigykedhetnékem támadt!Na ez megint egy szép mondatra sikeredett!
nem biztos hogy az lesz de a kollégát meglátogatjuk a kis hajóján az biztos!
Na pont ezekért szertlek(tünk).
Maradj csak ilyen!Szerintem okos ember,inkább elviseli a rossz kritikát,mint a méze-mázos hazugságot!
mé, akkor nyugodtabb leszel?
Igen!

És nagyon szépen köszönöm,a többiek nevébe is!
De azért nyugtass meg,a háttérben a hajo,ugye nem a tulajdonod?!
én tudom, hogy nem akartak bántani, nem is ment volna nekik... félreértés ne essék, én nem sértődtem meg, hanem otthagytam az egészet a rákba tudom, hogy beképzelten hangzik, de egyesek nem ütötték meg azt a szintet, amin értelmes beszélgetést vagy vitát lehet folytatni... sajnálom, de tényleg így gondolom...

a "nagy gyerek"-kel egyetértek, de ha erről van szó, nem is akarok felnőni... ahol kell, ott tudok komoly lenni, tudok érvelni egy vitában, de nevetni még jobban szeretek, így amiből lehet, abból poént csinálok...
a nagyszájúságom szerintem nem bátorság kérdése... csak őszinteség, én nem akarok megfelelni senkinek és semmilyen "elvárásnak", nem játszom meg magam csak azért, mert az "könnyebben emészthető" vagy mert "úgy illik"
igy ok?
Szolcsi!

Létszi töltsd ki az adatlapodat!
Köszönöm!
Ebben igazad van!

Mint egy nagy gyerek!A fiamhoz tudnálak hasonlittani(nem bántásként),ö ilyen bátor!Bár szerintem semmi olyat nem irtál,ami ezt a határt feszegette volna.Legalábbis az én értékrendem szerint.
És még egy szösszenet,én szerintem a Busa forumon se akartak bántani a srácok,csak rosszul sült el a dolog!
Hello ezt nemsokára megtudom most vettem +2 gyári dobot amit kicsit kipucolok kiváncsi vagyok én is mi fog történni
Pont az ellenkezöje igaz!

Ha gyári dob van rajta,alulrol jobban tol.Ha nyitott van rajta,felül jobb a masina!
Magyarázat:A nyitott dobnál,megnö az átömlési sebersség,és a gézok nem torlodnak fel(könnyebben távoznak),igy jobban kitudja magát forogni a vas!Az üzemanyag mennyiséget a Honda,a levegö hömérséklete,nyomása(milyen magasan tartozkodik a vas),és még egypár adatbol számolja ki!De ezek között az adatok között,nem szrepel.az átömlési sebesség nézése!
azért valld be, a tolerancia határának feszegetésében jó vagyok...
Az lehet!

Viszont az élet megtanitott arra,hogy tolerásnak kell lenni!Mivel mindenkinek(nekemis) vannak hibái!
Attól függ menyiket?
pozitííív? te keveset olvasod a fórumot, igaz?
Jó estét!
Ismét egy kérdés:Létezik,hogy ha nem a gyári dob van a motoron,vagy a gyári,de kicsit "ki van pucolva",lényegesen kevesebbet megy végre?Olyasmit hallottam,hogy úgy kevés az a befecskendezett üza.menyiség,és ezért nem megy úgy végre.
Hát ez valóban igy van. De ami lejött rólad a foromun keresztül az számomra pozitiv vélemény!
Meg külömben is Hondád van rossz ember nem lehetsz!
még nem ismersz

Sziasztok!

Milka! Én mindig szóba állok veled! Mesélj valami jót!

Zseby! Na ezaz ami itt nem fordult még elő szerintem és szerintem nem is fog!
Az elképzelhetetlen!

Legalábbis amig én ittvagyok!Addig itt szeretet,és megértés fog körülvenni!
tudom én, azé" írtam ide
itt legalább mindenkinek jóóó

(..amíg a nagy XX-esek ki nem dobják a kicsit... )
Nem,nem!

Én nagyon ovatos duvaj vagyok!De tényleg!Már kinöttem,abbol a korbol,hogy bebizonyitsam az én autom a leggyorsabb.Pedig menne ha engedném.De tudod haza szertenék érni(épségbe),és azért azt a 12-zonnát is megkell állitttani néha!