Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is- nekem is!
Ez csak természetes!
Rögtön 2-őt jó hogy a pároddal tudjatok beszélni egymással motorozás közben! jó?
Most már csak az a kérdés,kérés!Megveszed nekem?Na,na,csak ugy létszi,létstzi!
Lehet ez pár embernek nemfog tetszeni!

De nagyonis egyetértek veled!Bár kapnék rajta egy ilyet!Bebizonyittanám,hogy ö támadott meg,és azért vérzig ezer helyen!
Az átlagolás már müködik M-6 egyes részén,M-7 uj szakaszán!És várhato,hogy év végére telljes M-6,telljes M-7,telljes M-1 és valamennyi az M-3 asbol!
Na erröl az emberröl beszéltem!

Nagyaponak hivom,és imádom öt!
Sajnálom!
Isten hozott,a vakok és gyengénlátok csapatában!

Igen szervezünk turákat,rendszeresen!De azokat a www.motorozz.hu jooo barátok forumon!Szivesen látunk,nézz át oda,és ha gondolod jelentkezz a gurulásokra!Megprobálok minent idejébe feltenni!
Ráadásul Szegedröl egy nagyon kedves barátunkis jár velünk turázni Fiveuraban-nak nevezi magát.Sajna nincs motorja csak egy Busája,de majd felnö,és vesz magának egy motortis!
Milka!

A multkor beszéltünk a Nolan bluetooth-os sisakról hogy nem találsz.
Találtam kuksizd meg és ahhozképest nem horror az ára sem szerintem, ráadásul X-Lite:
http://www.sounddistribution.c...
Azt írja a motortolvaj,hogy neki nincs más módja a megélhetésre,miért is tenne másképp ,
mikor szinte büntetés nélkül megúszhatja a tolvajlást akkor is ha tetten éred, mert fel sem tartóztathatod,de a legegyszerűbb dolog ásni néhány nagy gödröt, aztán a tolvajt agyoncsapni,gödörbe belökni és ásni másik gödröt.Mert az ilyenek azok akik más keserves
munkával megkeresett dolgait, Pl anyám sirjáról a csöppnyi bronzrózsát ellopják.Kifürészelik a telekről a gyümölcsfát, felszedik a 72 éves asszony kertjéből a zöldséget ,ellopják a disznót az ólból ,mert kevés lenne a pénz "elgépezni" ha becsületes munkával keresné.Meg ahhoz dolgozni kéne.?!
Meg tanulni kellett volna.Csak nem ért rá mert segélyért állt sorba.
Hali!

A trafikkal kapcsolatban: most húztak le először a hétvégén, 6 ropi +3 büntetőpont! 90 helyett 127, még jó hogy nem húztam neki!(2*2 sáv) Amúgy olyanokat olvastam hogy direkt a motorosok miatt lesz olyan trafi ami a motor után fordul, a pályán meg átlagsebességet fognak mérni adott pontokon belül! Az meg hogy néz ki ha út közben megállsz, megvárod hogy pont jó legyen?! Már ha tudni lehet majd a mérők helyét! Mi lesz így velünk? Meg 1400 mérőszarság?! Neeeeeeeem akarooooom!
Szabat! üdv nálunk, legalább nem egyedül kell feljárkálnom Pestre, mert a túrák 99%-a onnan indul.
Egyébként ez egy nagyon jó csapat, ne tévesszen meg hogy a Hayabusa fórumon szoktunk inkább írogatni ez egy jó vegyesmotoros társaság!
Gratula a vashoz!
áá, meggondolta magát, drága neki :)))
Üdv Mindenkinek

Most járok itt elösször, szombaton nagy örömömre sikerült megvennem álmami vasát, ami nem lehet más mint egy csoda Honda az XX :). Nem olvastam vissza a teljes fórumot így nem tudom hogy szoktatok e szervezni túrákat , gurulásokat, ha igen akkor abban én is partner leszek.

Üdv
Attila
De kiám!

Hát valamit kikell majd talállni!
hátha ez segit majd nekünk is motorosoknak!
Meg elöl csak nincs rendszám!
(A radardetektorok, a traffipaxjelző készülékek, lézerblokkoló fejek birtoklása és használata a 175/2003 (X.31) kormányrendelet értelmében 2003. december 1-jétől nem tilos Magyarországon.)
Aki még nem látta volna!

http://automenedzser.hu/motor/...
Te Csapos!

Sogorommal sikerült üzletelni?Nagy a csend ezügyben!
Csakhogy egy kicsit borzoljam a kedélyeket!



http://hvg.hu/itthon/20080208_...
vegye, vigye !
1.050.000ért adod a bandit?

Fullgasban Fehérváron 1.300.000ért megkapom ugyanezt:-D

Ja nem, bocs...

az 2001-es:-D
...mié, mié, errefele tsak faxhosszabbításnak híyyák. :))
kell az önbizalomhoz, de cssitt, még azis lehet h tévedek.