Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia barátom!

Na hajlunk már?
Lehetne rola szo!

De a gond az,hogy az én baráti köröm,nem csak Xx-esekböl tevödik össze!És hozzájuk eléggé ragaszkodom!Van köztük sok Busás,600-as cbr,bandita,stb.
Nemhiszem hogy jonéven vennék,ha csak azért kirekeszteném öket egy összejövetelböl,mert nem xx-ük van.És nemis lenne helyén valo!Mivel nálunk az ember számit,az hogy milyen vasat lovagol,másodlagos!
szervezni kellene a nyárra valami kimondotan xx-es turát ! Szerintem van belölünk böven !Benne lennék egy jó kis túrában!
Nagyon szivesen!

Egyébként elkezdtük a turák szervezését ha érdekel!
Bövebb info itt:www.motorozz.hu joooo barátok foruma.Ha gondolod nézzát!
Köszi.
Örülök neki!
Használd egésséggel!
Nekem volt más sportgépem is de szerintem azért a xx-simán megálja a helyétt a pályán mert igazán jó kis döntögethetö gép ! Még talán nagyon is!
Milka megjött a tankböröm a Corsarobol!
Hát igen sajna ez van de gyüjtögetek hátha összejön egyszer
Ááááááááááááá

Szoval teis egyszerü földi halando vagy!jo ezt hallani!
sziasztok a ladik sajna nem az enyém csak jo volt háttérnek
Jut eszembe,a ladikrol nem nyilatkoztál!
Ha gondolod szivesen segittek(tünk)!
Az hogy fel mész a pályára nem azt jelenti, hogy szét kell ütni, meg a célegyenesben 260ról kell fékezni.
Lehet ott normálisan is menni ugy hogy a kanyarokat gyakorlod normál tempóban és nem az óra vagy más ellen mész.
Lehet vele csak kár érte legalábbis nekem ezt mondták! A volt gazdija! Mert nekem is eszembe jutott hogy jo lenne menni vele pár kört csak hogy tanuljak
Hála istennek!

Szia ittis!
De ráddőlt.....
Siastok!
Méghogy öregesen!

És én akkor mit mondjak?Ha az elsö szénakazal nem döl rám,ekkora fiam van mint te!
Egyébként rosszul!A HIRES MAN,német tecnika,megint megtanitott arra,hogy ami eltud romlani,az elis romlik!Csak mostanába ,tul sürün(legalábbis ahhoz képest,hogy elnyühetetlennek kiálltják ki).
Öninditto,tengelye eltört!Érted?Ilyet még a sokat látott,Buzás Pistabácsi se látott!Az önindittosrol nemis beszélbve!Képzeld,lefényképezték!
0.000 pénzem bánta a mutatványt+ egy nap szerelés!Mert ugye nem ugy van hogycsak ugy leszeded,elötte a fél motort szét kell szedni.......Na de hsdjuk!De hát ez van,rajtam az,hogy egyedu eset vagyok ,nemsegit(legalábbis a bukszámon nem).
Meg egy nap javittás.Mert ugye nemugy van hogy csak ugy leszeded,hanem a fél motort lrkrll bontani hozzá!De hadjuk,mert ha csak rágondolok,rámjön a rángás!
Na joooooooo!
De te Zseby vagy,ö meg Szolcsi!Töle még mást várunk!Töled meg .......
Pontosan!

Szolcsi!Nézdmár meg a képeimet!Méghogy nemlehet vele pályázni!Egyébként mindennel lehet,csak nem mindegy hogy,hogyan!De XX egész jol boldogul a pályán!
Szia!

Semmi Xtra! Vagyogatunk lassacskán. Ugyis mondhatnám: öregesen de ez igy nem lenne igaz!
Veled?