Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Több esélyed van alkudni, mert már egy páran vásároltak innen!
Sajna nem.....
Mr.-uram!
Hihhhhhetettttlen, szép lett a mocim! Pont úgy világít, mint az Öné, uram!
Köszönöm a szellemi, és gyakorlati puskázás lehetőségét! Majd rakok fel képet, csak most, atomjaira van szedve! Polír alatt van elég sok minden!
További szép napot nektek! És szurkoljatok a mocim mielöbbi gyógyulásáért!
Rám is hivatkozhatsz Maci! ..én is ismerem....
De tudod mit?Hivatkozz mindenkire!
akkor olcsobb?
Ja-ja!
Hívatkozz rám, nyugodtan!
tel.: 06303458745 vagy 06703204687
És elöbb tényleg érdemesebb a mocit megvenni!
Úgy van-úgy van!
....lécci Maci!
Az isten szerelmére!

De elöbb vegyünk egy motort hozzá!
Köszi!
Szia Maistear!

Az indexeket a tutilampa@gmail.com-rol rendelheted.
Udv
Szerintemis!
Én maradnék!
Csá!

Chris a fehér elsőindexeket hol szerezted be?
Na nem mintha SOS kellene de remélem a jövőben nekem is szükségem lesz rá!

A 4:2-es rendszer télleg sokkal szebb mint a 4:1-es!
Sziasztok!

Chris, szebb is az!
Koszi milka,

Lehet maradok a 4;2-es rendszernel.
Udv
Szevasztok egy haver kért meg,hogy szaglászgassak eladó XX v CBR Dual után. Nem muszály szalonálapotú.lehet csúszott vagy enyhén sérült is.
Az attol függ,hol csatlakozol rá,a kipuffal!Többdéle megoldásis van!
Van ahol meglehet hagyni,van ahol ugrik!Kipuff tipusa választja.De nem ajánlom kikötni,mert a Computer figyeli a kapott értékeket,és egy csomo mindent,ehhez állit!Inkább valahogy áthidalni kéne,de azse biztos megoldás!Nemvagyok benne biztos,hogy nem menne rosszabbul a vas,vagy enne többet,stb.Egyébként a 4-1 be rendszer(bármily nyitott is)szerintem fojtja az XX-et!Nem véletlenül tettek rá,két kidörrentöt.
Én Budapesti vagyok,és ittis müködik a dolog!
Sziasztok!

Lenne egy szakmai kerdesem feletek.
4-1 kipu rendszerben van a szondanak helye vagy nincs?
Hogy kell ki kotni ?
Koszi elore is a valaszokat!
Udv mindenkinek.
Bocs, talán félreérthető voltam.
Mint megoldást hoztam fel, hogy rábízod valaki másra. Lehet szervíz, vagy valaki aki csak sorbaáll helyetted. Az időre odaviszed és 1 óra múlva hazamész a legritkább esetben működik. Cegléden ezek szerint igen.
Senkise mondta hogy oda kell adni!Vagy én irtam ilyet?Nemhiszem!
ez ugy mükszik,megmondom mikorra viszem(én mondom meg)és fél ora mulva megyek tova!Nekem megéri azt a párezer forintot,mivel az oradijam 5.000Ft/o.Tehát jobban járok ha dolgozok!
És attol még lehet a vasam jo müszaki állapotu!
Szigetszentmiklós.
Alapvetően normálisak. Ezt a várakozási időt kell megoldani valahogy
Ha minden rendben van rajta akkor Cegléd KPM részemről ezt tudom.
Hali!

nálam is aktuális a téma, itt bp-en érdekelne valami hasonló átfutásu hely... nincs valakinek egy jó tippje?
Aggyon Isten magának is!
Én csak a személyes tapasztalatom alapján irtam, ugyanis 2 éve voltam vizsgáztatni a Vasat akkor aszem 5 vagy 6 ezerbe került (gondoltam hátha az árat növelték azért irtam többet) Cegléden a KPM-nél a vizsga. Az eüs dobozt ill. az izzó csomagot nem kérte, de ott volt, a kipuffancs gyári volt szóval abba sem kötött bele, a papirokat nézte, ill világitást, és a fékeket.
Mellesleg meglepődött hogy a Vas 8 éves mert max 3nak nézte. (Tehát tényleg jó állapotban volt)
Reggel 8-től lehetett menni ott voltam 7:45-re kilóméteres kocsisor előttem, akkor közölték, hogy a mocákat külön vizsgáztatják 1 másik kis épületben ott meg 1 kolléga volt előttem. kb 9-re ugy hogy megvártam az előttem lévőt végeztem papirokkal minden egyébbel 1-üt

Nos hát enyi lett volna a story!