Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utállak!
1234600560068 fekete pont bevésve!
Akinek annyi pénze van, hogy hetente vesz valamit a MAN-ra az...
Nemvagyok milliomos!És uj Busát veszek K-8-ast!
Meg egyböl rálocsolom egy másik Busa árát,hogy tessen a vas!
Én ezt mindennek nevezném,csak nem szegénységnek!Jol mondom nagyapus?
Na az már oké!

Azon szivesen résztvennénk!Idöpontkéne,osztb taliheky,meg hogy mégis hova megyünk!
Szép lett! Majd kereslek hogy hogy kell megcsinálni feltéve ha segítesz a "korbácsütés" után amit csak poénként irtam Fiveurbanon felbuzdulva!
Nem vagyok magamravevős Maister Az elhelyezésen sokat tanakodtunk... ezt találtuk a leggjobbnak. igazából az az alu lemez 3 irányba törik ott és a sablon az eltorzult volna.. ilyen lett
Jaj ne vedd már komolyan! Majd lehet engem is érdekel ha lesz mire!
Igy már értem miért nem került középre. de akkor is ha máshogy nem lehet meg kell hajlítani a szerszámot és ugy meghomokfúni! Kerül amibe kerül!
Igen, de mást nem nagyon tudsz rá tenni.... ki van ez találva
Corsarobol rendeltem és jött is,de azt mondják van kimondotan hozzá való táska csak picit huzosnak tartom érte a 30-at!
Szintén ott... Nekem Design típusú tanktáskám van...
szerintem nagyon passzol rá... és jó kialakítású.. ajánlani tudom
Vettem én is bört a tankra! Ugyláttom neked is van?!Csak szerintem ehez kellesz a hozzá való tanktáska is!
Polírozva, de a hátsó is, majd homokfújt...
(a lánc pedig még takarítás előtti állapot )
A kezemben vittem, az algyői úton le is veszik a kereket, de egyrészt én nem vagyok milliomos, másrészt a haveromnak fordítva tették be a távtartót, úgyhogy csak magamban bízok!
Gyógyir a korbácsütésekre SZERINTEM JÓ !
Festet vagy homokfujt?
A láncra tényleg vigyázz jobban!
Igazad lehet milka mert nekem is cbr és banditosokbol tevödik ösze a baráti kör és szerintem ÉN sem hagynám ki öket! Szóvval akkor egy ösznépi motoros turát!
Tegnap előtt kerültem egyet és mit láttam?! Konkrétan a középső 3 centis futófelületről már hiányzik foltokban az anyag! Ennyit a "gyors" hazamenetelről. 90-nel a négysávoson, az autók meg csak kerülgettek. Komolyan mondom szívszorító érzés volt!
Nekem így is tetszik !
Hali!
Bocs a más témát!
Fiveurban! A móra utcai gumishoz mocival mentél vagy a két leszerelt kereket vitted csak?
Azért nem került középre mert ott van törés a bokavédőben akkor nem lett volna ilyen "szép"
Sejtettem, hogy újabb korbácsütéseket még kapok
Hát koszos a lánc!
Jó lett! Én jobban középre tettem volna a szárnyat de mindent egybevete nagyon szép!
Szia!

Hát igyekszünk!
Pedig bíztam benne, hogy nem azt fogjátok nézni
Koszos a hátsó rugóstag!
Ja az embléma jó!
Sziasztok!
Mellékelt képről véleményetek?