Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor már nem tök mindegy hogy strómanra bízod a vasat (1-2 ezresért), vagy szrvizre 20-30-ért?
Én oda nem adnám senkinek úgy hogy nem vagyok ott. Legyen az szerelő, vagy a feleségem, vagy haver. 5 órát megér.
De jobbat mondok, olyanok ezek mint az orvos aki mindenkit 8 órára rendel be.Zárás előtt egy órával kell odamenni, akkor nem húzhatják 5 óráig :) Ez a megoldás, csak 2 évente megfeledkezek róla :)
na én ezért fizetek inkább!
Nem akarok 5 orát ott tölteni!ha 5 orát dolgozok,sokkal jobban járok!
Aggyisten!
Túlzásokba ne essünk, egy műszaki a "hatóságnál" 5 rongy sincs. Már nem emlékszem pontosan, pedig csak pár hete történt meg velem :) Égőszett, eü csomag átnézve, ég a kipuff hangját is megfülelték. De simán átment. Csak várattak vagy 5 órát
Nincs abban semmi ha a vizsga nem "csókos", de legalább tudom hogy jó a vas
Az ár válltozo!

Attol függ mennyit szánsz rá!40-200 ezerig van minden,mi szem,szájnak ingere!Én mindenkinek a Martint ajánlom!Megfizezhetö,és nagyon igényes kidörrentö!
Kösssz a választ srácok! Szerintem minden rendben lesz a vassal!

Gábor
Mennyiért lehet rá szerezni sportdobot! Megmondom, "kicsit" idegesít, hogy nem hallják, ha megyek, csak hirtelen ott termek!

Üdv.
Szia Blackbird!

a hasonlóság tényleg szembetűnő én 30-ért vettem a tankbőrt és a táska is ennyi volt. szerintem szuper a km kijelző, nekem bejön, hogy digitális, persze a fordulatszám mérő van a középpontban.

Milka,

hogy a tiéd mennyíre kárcos testvír vagy nem arra inkább azok kíváncsiak akik a tanksapkáidat gyűjtik
De azért örülök, hogy nem csak én vigyázok rá féltő gonddal, hanem Te is és még sokan mások

Felkerült rá két Yoshimura kipuffancs is.... csodás lett a hangja.


széles utat Mindenkinek


Gábor
Nekem sose volt tankbör a masináimon!

Szerintem egykis odafigyeléssel,megoldhato,hogy ne karcolodjon!
Szia!

Ha minden rendben van vele ( nincs sport kipuffancs ) meg egyéb illegális dolgok akkor érdemes a kpmhez elmenni mert ott a legolcsóbb. szerintem olyan 7-9 ezerből meguszod. érdemes beledobni az égő és az elsősegély készletet nekem annakidején nem kérték, de ott volt. Fékbetétek legyenek jó, világítás meg a papirok!
Ennyi.

Tankbőr utólsó kérdezésem szerint 25-35 ezer + hozzá lehet venni táskát +25 ezerért a plekó szerintem olyan 10-15 körül.

Üdv.: Maistear
Gábor

Néztem a vasadat! Majdnem úgy néz ki, mint az enyém! Csupán 7 évvel fiatalabb ! Mennyit kóstál most egy tankbőr és egy túraplexi? Nem sajnálod az analog km-órát?

Üdv. Peti
Hali!

Vitt műszakira mostanában valaki XX-et? Mennyit kóstál az akció? Miket kérnek? Kell égőkészlet, meg eü csomag :-) ?
Köszi

Üdv. Peti
Én köszönöm nem, már van programunk.
Hey skacok!
Valaki paintball, vasárnap? 3000 Ft/fő, + 14 Ft a skuló. Egész napos program!
Ha érdekel valakit csörizzen rám holnap estig! Holnap estig kéne leadnom, hogy hányan vagyunk!

Csuma!
Gyere velünk szombaton!
Köszi!
Azt látom! Vad, és szenvedélyes!
Jó is az!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeem Zemával kicsit sajátságos a szerelmünk

Kicsit elmegyek oszt ez van?
Bocsánatkérés elfogadva...
nyugi, hétfő van.
és ki kötött beléd? leírtam egy ténymegállapítást... önálló gondolatként
ha beléd akartam volna kötni, biztos lehetsz benne, hogy nem dobok hozzá puszit is, de mindegy, legyen igazad és bocsánatot kérek
így van, főleg az tudja ezt, aki motorozik és autózik is.
ha megnézed a hozzászólásom alját nincs előzmény gomb, tehát nem hivatkozik senkinek a hozzászólására, hanem az önálló gondolataimat tükrözi, úh ne köss belém.
Szia Zema,
én ezzel teljesen egyett értek, én egy autóst sem fikáztam, ellenkezőleg..... ha így javul az időjárás, hamar megszokják, hogy ismét úton vannak a motorok is.


...egyébként pont nem fikázta senki az autósokat
Hi,
ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy hagyjuk már ezt, h mindenki fikázza az autósokat. Én 10 éve motorozom Bp-en és 12 éve autózom. Az elmúlt pár évre visszagondolva ahogy a motorok darabszáma robbanásszerűen elkezdett nőni az autósok is úgy fejlődtek és nőttek fel a feladathoz. Talán minden szezonban max 5 olyan autóssal találkozom aki direkt szivatni akar és egy évben 15,000 km-et motorozom. A kocsik lehúzodnak előzéskor, a dugóban helyet csinálnak - elengednek. Halljuk ezt, hogy ennek a kurva anyját, meg annak a kurva anyját, mert elémfordult. ja bazz, ha 250-el jössz kurvára nem tudja senki sem felmérni és ha elédfordul lehet h nem ő a hibás. meg nem húzódik le időben vki a pályán a 300-al közlekedő motor elől? Hát jah, lehet... de vajon látta-e, hogy egy motor jön? Én sem motorozom szabályosan, se lassan, de legalább nem kurva anyázok senkit és kussolok, mert amikor a kocsiban ülök és nem látom a 300-al jövő motort, akkor rájövök h mikor holnap én jövök így engem sem fognak látni.