Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valóban nagyon nehéz Barátom, mivel minden háztartási boltban lehet kapni vagy 3-400 ftért...
Na hali..Jólakva,,és amíg öltözöm pöttyögök nektek"megyek ki sörre "",amugy én is pertóleummal mosom,,vagy jó gázolaj is.!.""ezt nem viccből írtam""
Nem,nem!

Motorral !Bocsi Busával!
Mert verekedjen nyugodtan
Ki akar itt verekedni?
Ja biztos!
Autóval mi? Meg sapka, sál!
Ááááááá!

Nagyapot flexelsem tudod megsérteni!
Csak azért irtam,hogy tudd nem egy ijedös valaki!Simán feljár kávézni -10-fokban Pestre!
Szerintem nem bántottam meg senkit?!
Különben meg idősebbtől kikapni sose szégyen!
Te!

Nagyapoval ovatosan!Nem egy ijedös figura!Nehogy lepödéslegyen a dologbol!Van szerencsém pár éve ismerni,söt barátomnak mondhatom.
Köszönöm a bizalmat!

De nemcsak én,hanem jopár srác használlja már(Herci,Biri,Busati,STB)
, ,
Ezt a fékbetét témát már kitárgyaltuk párnapja!
Azért mindennap nelegyen téma!

Nézzz vissza!
Olajbol nekem a Castrol 10W-40 jött be!A "gyári" hondaolajat probálltam,de olyan 5.00-nél hangosabb,és keményebb lett a vállto!
Amugy a lényeg,hogy félszintetikus legyen!A fullszintetikus vékony az XX-nek!
Én évekota azzal mosom a láncot!

Nemtepasztalltam semmi különöset!Énis hallottam már arrol,hogy petroleumot kéne használlni,de nehéz beszerezni!
Kutakon nem árusitják!És tudod mivolt az indok!?Hogy tüzveszélyes!Ne tudjak felállni a fotelombol,ha nem ezt mondták!Egy kuton!
Jó étvágyat hozzá!
Igazi cigányból készült?
Na megyek vacsizok egy jó kis diétás cigánypecsenyét,,meg iszom rá egy alkoholmentes vörösbort.. ..majd jövök viszza..addig hali...
Amugy kösz a tanácsokat,,ha látom gáborxx-et megkérdezem,,mert nekem valamikor bordó volt,,és az ülés alatti szinkód,,az a bordóé..Szóval!
Ja!Hát Krcok nekem is vannak rajta! ..szivesen elcseréltem volna,,nekem ugy is mindegy...az a karc is tavaszal keletkezett! ..elsó utam,,aztánd hazaértem,,kiböktem az oldalsztendert,,de az meg valamien makacs módon viszzamen ,,aztánd letettem oldalra áló hejbe,,a tankom picit megnyomódott,,meg mekkarcolódott a spojler..
Kérdezd GáborXX-t a szinről!
Az idomot meg azért kérdem mert ha Te mindenképp fested akár cserélhetnénk is előtte!
Az enyémnek semmi baja csa apró pici karcok, de nincs törve sehol!
Esetleg dobnék neked rá!
minden radben van..mért kérdezed?....amugy csak azért kérdezem,,mert ha kék lenne akkor lehet egyszerűbb lenne kikeresni a gyári kék kódját..
Az enyém meg pont ugyan ilyen, csak a motyó hiányzik hátulról!
Fejidommal + bal oldalidommal hogy állsz?