Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolom arra is sok donorjelölt jár,mint pl néha cseszneken.közút sajnos vagy nem sajnos de nem erre való.de azért egy lábtartócsiszolást megérne,a döntögetős emberek nagytöbbségének van képe innen
Szia kicsilány!

Dtomival bezzeg szobaállunk!Nekem meg annyisem hogy fapapucs!Egyébként szerintem ö megfordult már mindenhol,ahol motorrol van szo!
Énis csak akkor egyszer!

Valamiért nemjött be!Bevallom hogy félek ott!Nemtudom mért,sose semmilyen atrocitásom nemvolt azon az uton,nemhogy esés.Nemtudom az okát,de nemszivesen megyek arra!Sose szerettem!
Ezt majd legközelebbi pályanapon megbeszéljük!
Naszályring!

Azaz 2/A
Kapoloklista!
elég jónak tűnik a minősége,de még sosem jártam arra.
A 2-es úton de előreengettük!
Gyanus a 2-es út!
Szépjóreggelt mindenkinek!
Milka!Az üldöző bojos képed hol készült?
dtomi! Te nem fórumoztál még régen véletlen motorlandon?
Zolás ne magadból indulj ki!
Méghogy a motorosok éppelméjüek!
Jó reggelit!
Felőlem menyünk! Tudod, voltunk már Dobogókön amikor hó volt!
jooooooooooooooreggelt mindenkinek!
Szory!

Pont a kipuff nemlátszik!
Már beis véstem 5-öt!
Látni nemláttam,de beszéltem vele errölis!

Joár!Elméletileg 1-2 ezer kilcsit futott!
Ráadásul a Martindobok nagyon jok!Soha nemég ki(nemkell utánnatömni),és igényes a kidolgozás!Nagyonigényes!Ha ujjonan rendeled töle,az emblémát a motorszinére fényezi!
Most ugytudom 92-pénzért ad xx-re két dobot,összekötöcsövel!Tehát ha aztnézed hogy szinte uj,akkor megéri a 80-at!Mégiscsak sporolsz 12-pénzt!Ráadásul carbionok!Én 98-ban vettem az elsö Martindobomat,és azota ha tehettem,minden vasamon ez volt!Csak megekbe tudok beszélni rola!De ha felmész az adatlapomra,a képeim között a suzukimon ilyen dobot látsz!
Milka Jól látom hogy KunRobertnek nincs fönt képe, de az adatlapja ki van töltve....
rossz pont?
MIZUJS Zoli?
ahogy egy picit + fölé megy a hömérséklet mehetünk egy karikát!
tudod nem lehet Mindenki egy Atix....
Szia milka láttad a kipufogós hirdetést 80 000 ezrwet kér a bácsi a 2 kipufantoért meg a 2 összekötöért szerinted?
Nem vitatkozik!

Bologat!
nem mondod...