Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mainapon szobakerült,hogy összerántsuk a bandát!

azaz elmenjünk korizni valahova!Szobakerült Velenceito,illetve Gomba!Mindakettö szabadjég!Ez azért lényeges,hogy akik nem koriznak,de szivesen eltöltenének a csapattal egy pár orát,nekikse kelljen belépöjegyet válltaniuk.
Az idöpont mondjuk Vasárnap lenne!Az hoghy délelött,vagy délután,az szinte mindegy!Akit érdekel a dolog jelezze(feliratkozás).

1)Milka+Milkáné+Kismilka
Nem azért égett le!

2002-ig kissebb fesszabályzot haasznállt a honda!2002-után modositották,és egy nagyobb(nagyobb hüttöfelületüt)használltak már!
Ezzel az ujal már nincs gond!
Jó reggelt!
Na szép jó éjt mindenkinek....Hali..
Haligali..NA KIS BEKUKK MÉG ALVÁS ELŐTT,, ...Nekem az aksim"gyári volt"kibírt 9 évet,,igaz le is égett a feszzabályzóm
Hát kitől tanuljon az ember ha nem a fatertól!


Egyszerü a képlet!

Ha elszarod az akkut,akkor évente vehetsz ujat(20.000),ha veszel egy töltöt,akkor egy akku elmegy 4-5 évet!Nekem a gyárit tavalykellett kidobni(mert rátettem egy "sima" töltöt).Lehet még birtavolna,ha csepptöltövel töltöm!Tehát mivel a vas 2002-es,ez azt jelenti hogy simán elment 6-évet!
Ja nemmindegy az aksi minösége(tipusa).Jominöségüt kell venni!
Természetesen jo!

Ami már 20.000-felett van,azmár idönként leis meritti az aksit!Tehát kiveszed az aksit szezon végén,ráteszed a töltöt,és mikor kezdödik a szezon,csak visszateszed.A többit a töltö szépen megteszi helyetted!
Netedd!

Nincsrá okod!Elösszöris azért,mert Kb.duppla olyan idösek vagyunk(én,meg nagyapo),mint te.Ezért valszeg többmindent átéltünk,megtapasztaltunk,láttunk,hallottunk,stb.Ez
Nekem is zselés rémlett, azér irtam előbb, de mérget még most sem vennék rá!
Töltő vagy az aksi 20 ezer. Ennyi pénzt máár vagy 15-éve nem láttam egybe!
Tavaly vettem a "lidi-be" csepptöltőt 2000 ft-ért,autóvillamosságis barátom szétszedte és azt mondta hogy tuti (vett Ő is).
Off!

Látta már vki a zeitgeist című dokumentum filmet?
Ha nagyon vallásos valaki akkor ne nézze meg,meg ha bankár akkor se...
Egyébként kib@szott érdekes!
On!
Lehet igazad van , nem vitatkozom .Évente esetleg 1-szer nézem meg az aksimat de nem esküdnék meg rá ,hogy zselés vagy nem. Az biztos,hogy túlfolyó csöve nincs róla kivezetve, igy már csak gondozásmentes, vagy zselés lehet.
Tudom, hogy normál töltővel nem érdemes próbálkozni ezért keresnék zselés akkuhoz is jó töltőt, elméletileg az jó a gondozásmenteshez is . Gondolom én!
Namámé?
E nap után, tényleg vmi szőke libának
kezdem hinni magam.
Nekemis zseélsvan benne!
És a gyárijais zselés volt(mig ránem tettem egy egy akutöltöt).Persze hogy nem csepptöltöt!Azota tudom,hogy kell,illetve kellett volna tölteni!
Álltalában a jobbminöségüeket már 20.000-ft-töl lehet kapni!
Mociaksit(tökmindegy hogy zselés,vagy savas)csakis csepptöltövel szabad tölteni!
Ha csak egyszeris ráteszel "sima" töltöt,kuka az aksi!
Én ugy tudtam XX-hez nincs zselés, csak gondozásmentes.
Vagy mégse?
Jóestét mindenkinek!
Hát csak ámulok és olvasok- tegnap este óta mennyi hozzászólás van!Hogy mit hoz ki az emberekből a HIDEG!
Egyébként nem tud valaki zselés és normál akkuhoz is jó töltőt? Hál istennek a mociba zselés az autóba még a régi savas akku van. Ja és ócsó pénzér legyen !( Tudom : olcsó és jó együtt nem létezik....)
.
Helyesbitettem!

Bár evvel azt kockáztatom,hogy lofejlessz estére az ágyamba,de ......!
Há méé?
Má az is motornak számit?
Tudom!
Ja és utállak!
Te!

Tudd ám hány kilovagy! Nemfélsz?