Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak azert kerdeztem, mert szerdan megint megyunk a Bajcsyba
Majd megmutatom, ha jó idő lesz és arra motorozunk.
Menni akartunk hozzad ket unnep kozt, gondolom nem voltal nyitva, de meg nagyobb gond, hogy meg mindig nem tom hol van
nálunk is hasonló a szitu......csak nálunk a:"hol nem volt" a sűrűbb.....
meg már mennék is bowdent húzni......
Szia lány!
Megvagyunk köszi, otthon olyan lett a netünk, mint a mese. Hol volt, hol nem volt
És veletek mi zujs?
hy flower.(little)
hogy vannak az eltűntek?
vajon miből gondoltam,hogy tetszeni fog?
De hisz ezekis motorosok!

Vizimotorosok!A gyengébbek kedvééért motorcsonakosok!
De nagyon jo!Egy ilyen hánytato kanyart énis kiprobállnék!
Szép jó estét!
Igazad van ezen elgondolkodom.........
amig töröm a fejem.......ime egy link.
mert mindig azt kapjuk meg,hogy a motorosok a hülyék.
akkor ők micsodák?
http://www.youtube.com/watch?v...
A bácsi nem pedofil,csak türelmetlen!Nagyon türelmetlen!
Persze hogy az de ha 18 évvel ezleőtt találkoznak akkor nagyon nagyon fiatal lenne Milkához legalábbis!
Ha Velem találkozna 18 évvel korábban Mara akkor játszhatnánk még papás-mamást max anyit szólnának hogy nézd a gyerekek milyen jót játszanak!
szándékosan nem azt irtam,hogy most is pedofil......
(hátha kihúzódik néhány listapont.)
mi az hogy lenne?
most is fiatal.
Azért ezt gondold át....
Ő nagyonfiatal lenne Te pedig pedofil!
De telefonod van!Nem?
Herci........
valóban alkalmi dolgok vannak,csak kár hogy a kipu nem érint minket.....merthogy nem xx-es egyik sem.
és ez valójában nem is függ attól,hogy hol lakunk......
én néha azt sajnálom hogy nem vidéken élek.......
valahol a virgin szigeteken.......
Halihó mindenkinek!
A betéttel kapcsolatban úgy ahogy írta Csokibácsi. Ennyiért mindenkinek ajánlom! Én már nem tom mennyit fizettem, nem volt egy 10-es, de a 3 nyeregre a betétek + volt amit ki kellett heggeszteniük, de király lett! (azt is köszönöm a Csokiúrnak!)
Más: Shox napi akció!
Bázze ma Agv bukók 55-ről 20-ra! Martin dob 20-asért?! Nem gyenge, ilyenkor tudom sajnálni magam hogy nem pestiában élek!
Amit nemtudsz te,tudom én!

Ha igy jobban belegondolok,milyenjo páros lehetnénk mi ketten! Csak 18-évvel elöbb kellettvolna hogy talállkozzunk!
Csak tudtam segitteni!

Egyébként részemröl egy nagyon joembert ismertem meg személyében!Azt bánom,nemtudunk sürübben talállkozni!
akkor találtsüllyed bár akkor én még igencsak gyerekecske voltam ő meg már tünögetett el a társaságból
Igen sokan járnak arra!

Mint a Mátrába(érdekes itt szivesen mentem),Mecsekbe,stb.
Na azért!

Már kezdett kicsiszivem összetörni! De D-tomi=Darvas Tamás!Gondolom ez nemnagy baj hogy elárultam!Viszont igy közelebb juthatsz a megoldáshoz!
Dehogyneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Úgyis tudod, hogy Téged különösen szeretlek!

Csak mert landon volt szintén egy dtomi még 2001-2002 környékén....régi sötét közös múltunk lenne talán?