Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém nagyon 1-be volt,persze,csak 1 éves volt.sajnáltam is qrvára.
A szabályzást,born-out-ot nem ismerte.
Eben igazad van,,de láttam én már álóhejzetben fuelra pergető XX-tulaj,,meg csattogtat vele,,stb stb stb...Hát olyankor az ipsét letudnám lőni....
Az XX tulajok általában nem a gépvandálok közé tartoznak!
Általában. Merthogy ha annyira vandálkodni akar az ember akkor ugye
nem a leg ideálisabb az xx. Persze vannak kivételek!
Hát csak remélni tudja az ember hogy a mocija jó hejre kerül,,és nem valami gépgyilkos gumifüstölő őrülthöz...Nekem is mindég ez van a fejembe ha eladok egy mocit,,hogy jó kezekbe e került!Sajna a sorsáról ha eladtuk már nem mi döntünk...Sok köztönk a gépgyiklkos!.Én szeretem a motoromat,,és nemtudnám tönkretenni,,meg szétrípolni a motorját mint eggyesek...De lehet ők nemdolgoztak meg a mocijukért...Én is csak a motrokat sajnálom
Csak tudni akartam hogy jo helyre került-e.Ugyanis az enyém volt valamikor.
..Hát sajna rendszámokat nemnagyon szoktam megjegyezni,,van hogy a sajátomat se tudom ..Bocs...
Cső Hondások!
Ismerős v.kinek ez a rendszám:UGK-806.
2005-ös királykék XX!
Köszi..Körülnézek a képek közt.Hát gondolhatod,,de azért azzal 100-120-al szokunk vágtatni ...Amugy meg egyedül se száguldozok,,szeretek kirándulni,,és miven egyedül megyek mindenhoá ráérek,,és nézelődöm...Hátsó ülésemen max sört szálítok!
Nemirigyellek a tempo miatt!
Mimeg "hozzátok" szoktunk átjárni!

Jok a kanyarok,elégjok az utak!Mi sokat turázunk!Külföld,belföl egyaránt!
Itt nézelödhetsz egy kicsit,ha van kedved!www.kep.tar.hu/milkamu
Az utobbi két évet itt megtalálod!
Amugy meg nemnagyon vannak túramotoros haverjaim..A legtöbb haver chopperos...Aztánd vagy ővelük gurulok,,vagy egyedül járom a világot...
Ok!
Ha mész akkor a részleteket majd megbeszéljük telefonon!
..hát mert nemszeretek!Nekem öszzes motoros barátom Magyarországon van,,és nagyon sok motoros bulira járok,,és 10 év alatt sok barátot szereztem....
Akkor most elbujdosom.
Asszem az ágy alatt leszek!
Mértnem motorozol "ott nálatok"?
Mondtam már hogy utállak?!
Na megyek is melózni. . . .
A boltig+vissza!
Akkor a táviratozás idelye alatt
munkanélkülin voltál?
Megyek tuti!
Szerintem olyan dél körül,mert
péntek délután már nincs semmi!
No meg addigra földobom a hóláncot is!
Én mint idegenvezető?.hát ...Nemsokat motorozok itt nálunk,,én 90%át Magyarországon motorozok..Ja!meg kicsit külföld,,ha épppen kirándulok....
Atix83!
pénteken tudnék veled menni bontózni!
Mész akkor?
Hallod Milka!
Mégegy racsingos.
Festegethetnétek akár együtt is. . .