Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja Erzsébeten!XX.-kerület!
Fényképeim között nézdmeg az enyémet!
Nos olyat tud!
Bocs!
Kitöltöttem!
Ez most nem személyed ellen szól!
De! Amikor megyek a hungárián és tényleg sietek,
És a 3 f@szkalap köcsögtől nem jutok előrébb, mert ök ugy döntöttek hogy egymásmellett akarnak
nyaralni a dugóban teherautókkal kamionokkal!
Akkor én is arra szavazok hogy fegyelmezni kell őket ,,valahogy"!
Amit az autópályán művelnek azt meg inkább hagyjuk!
Még egy apró!A hátsó lámpa paszzol az ujabb XX-ról az öregre?.."még a cimpla"..Jólenne ezt is lecserélni..
és csak tiz! forint volt.(imádom a méretproblémákat)merthogy nagy volt a sporttárs lábára..(köszi)
itt volt az apróhirdetésekben.felhivtam,elszaladtam,felpróbáltam
,hazahoztam.
Kösz..És hol van ez a matricás néni? ..Mert hát ha vinnem kel mindent ,,mert nekem eredeti "utánzat "kell..De jó utánzat!
Elösszöris!

Adatlapot töldsd ki!Nálunk ez a szokás!
Utánna nagyon szivesen segittek(tünk).Van megoldás!
Matricásnéni!

06-702103926
Bármilyen matricát megcsinálneked!Akár gyáritis,csak akkor kell a minta(mondjuk odaviszed az idomot,vagy tankot,és beszkenneli).
Helló Mindenkinek!
Volna 1 marha fontos kérdésem! Fém fékcsövet szeretnék rakni az XX-emre, de a DualCBS miatt kicsit gáz a helyzet, mert az egészet cserélni igen drága pénz (nagyvas.hu-n 120ezer)!
Mennyire romlik a fékhatás, ha kiiktatom a CBS-t?
Akkor kb. 40ezerből kijönne...
Előre is köszönöm a segitséget!
Gratula!

Jolnézki!
Köszi..Találtam 2 címet,,az eggyik Veszprém,,de ott 27 ezerért adják! ,,hát kicsit mintha sok lenne,,meg van egy Martonvásári,,de ott nincsen ár,,--Ha esetleg valaki tud jobbat,,és reális áron pest környékén,,és aki szép marticákat gyárt ,,előre megköszönöm...
Holnap meg megirom hogy honnan lehet matricát xx re csak a haveromat meg kell kérdeznem
Bocsika csak elszaladtam csimmát venni...........
Ime.....
Nem hiszik!

Tudják!Vajon mért minden szabály a teherautosok ellen van?Föleg 3.5.topnna felett?De hadjuk!
Ez nemaz a forum,és már nekemis televan vele a tököm!
De nekem muszály mert nem mondhatom az ügyfeleimnek hogy maradjanak az árok parton mert kinn vannak a kpm esek az ujj m 0 on meg a buzi sebbeségméröjükkel akarják a parasztokat lekaszálni kénytelen leszek felhajtani a rendszámom a motoron ezek azt hiszik hogy azért dolgozik az ember hogy a sok buzit eltartsuk
Lenne egy kérdésem,,tudna-e valaki segíteni!?!..Matrica szettet szeretnék az XX-emre,,tud valaki ajánlani,,ami jó is,,és árban is értelmes!?!
Akkor miért kellett rugdosni? Mindegy.
Különben szivesen kipróbálnék egy ilyen
6 hengeres csodát! Nem tud vki alkatrészt 250-es simohoz?
Az joooooooooo!

Akkor kezdel összehuzni a butorokat,hogy sok helylegyen!Nemsokára sokan lesztek!Kell a hely!


ITt a pont!
Hát az a helyzet hogy nálam van kombi cirko a melegvizzel nálunk lessz baj de a fütéssel nem ugyanis én fával nyomom ha lemegy a hőfok20 fok alá akkor kapcsol be a gáz ha lessz
Nemkicsit érint!

Figyusz4Én eldöntöttem4megyek az elsö büntetésig.Mivel ugyse tudok,és nemis akarok 400.000-800.000-ig büntetést kifizetni!Átadom a MAn kulcsát,oszt onnantol legyen az ö gondjuk!Énmeg hazajövök egy kollegával!
Atix!
A CBX-em is az volt!
moralis!
Pedig emlékszem volt nálatok már nagy-nagy gáz is!