Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem mondjuk a szürke,,meg ezüst nemjön be..Ami vot az jóvolt,,de tetszik a fekete,,meg a bordő metál is..Szóval ..Neked atix különben gyári kék a mocid?enyém az ien..
És akkor lehetsz 1 kis szürke egérke az uton!
Hát kell ez neked, mikor király is lehetsz?:!
Hát karcos is kicsit,,meg egykét helyen megvan kicsit repedve a spojler,,,meg akivől vetem,,az első sárvédő volt karcolva,-...
szerintem festesd át ezüstre, mint a fiatalabb xx-et, mert egyrészt szerintem szép, másrészt könnyebb eladni később! - csak egy gondolat...
Karcos egyépként?
hát nemtudom....ezen töröm a fejemet...kék volt 3 évig,,de most hogy festetni akarom,,és ugye ez egy csomó lóvé,,hát nagyon átkell gondolni...
Nembaj.
Biiiirom!
Én fiveurban bácsit békén hagynám, mert kiporolja a seggedet bármikor!
Egy rutinos XX-es öregrókát idézve: az XX király egy motor , de még királyabb ha kék!
Királykék! . . .
és kérnék véleményt!festetni akarom a mocima...szerintetek sima magasfényű fekete szín jólenne?..nemtudok dönteni
Tehát mivel akarsz jönni?
Abban ne legyél olyan biztos....
Drága kolléga!
Szerintem ebben az időjárásban nem feltétlen a
motorerő számit! Sőt sztem egyáltalán nem.
De ha velünk tartasz kiderül!
De nyilván túlkoros vagy már a téli vandálkodáshoz!
uhh köszi...hát akkor maradok a valvoline-nál,,a fékeket meg megpróbálom azokat amiket máma néztem,,,egyszer kibírom azt a pénzt,,legalébb leszz véleményem,,és megtudom osztani veletek is..
Szia!

Én használtam Repsol 10W40-et nekem jó volt!
Jóóó estét!
Én is valvoline-t használok! Igazából szerintem nincs különbség utcai használatra szintetikus és szintetikus közt.
A fékbetét meg szerintem a legrosszabb dolog amit elkövethettél szegényen! Goldfreen=FOS
De a Milka adott egy telszámot már fel is hivtam. Bruttó 900ft/db áron felujitják régi betéteidet!
És a Milka esküszik rá hogy patent! Én hiszek neki.
Atix! Ha XX megy elől akkor igen!
ez eddig még senkinek sem sikerült!
Tényleg?
Mit?
Csak ,hogy tom e majd tartani a tempót!?
Ja!Még egykét kérdésem lenne ..Mien fékbetéteket hasznátok..Nekem eddig GondFrem volt..De most máma néztem az XX-hez direkt gyáriakar,,egy pár 8800ft--Hm?Vélemény?Ja és mien olajat?Eddig Valvoline-t használtam,,de mintha kicsit hangos lenne a váltóm,,vagy csak én képzelem be magamnak?.. ..A repsol 10w40-es szerintetek?Használt már valaki iet?
Én az XX-el vok megelégedve!
Még ha eszi is a gumit meg a láncot stb,akkor is a legleglegnekem!
Szereztem járgányt!
mehetünk szerpentinezni!
Ennek örülök,,Hidd el nagyon megleszel vele elégedve..