Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért te még fizettél is?
Mit keres Feri mesternél?
Már rossz?
Mondom én sok volt érte a lééééééééééééé!
Viccet félre téve,gratula!
Szombaton jössz évadnyitóra?
No meg így kivel fogok Osztrákban kanyar vadászni,hogy leessen az álluk az Osztrák motorosoknak,mikor jövünk ki a kanyarból!
Csütörtökön hozom el Feri mestertől. Nem volt ingyen dobtam érte pár koszos forintot!
Nem volt az olyan rossz, de nem az én világom!
Higgy neki tavaly lovagolt rajta rendesen!
Igaz sose ért fülig a szája!

Jut eszembe (abba a sokba),mintha te sem Hondán lovagolnál mostanában!
Másik!
igazán megmutathattad volna már!
Mondjuk bele írhatnák az oldalába,hogy ingyé volt azért ezen ülök!
Értem, még az indoklást is elfogadom, de nem lesz olyan mint a Honda, ha ez nem zavar, hajrá!
Lehet igazad van! Csak úgy mégis,kicsit többet vártam!
de min írtam,mindegy is!
Rosszabb csak nem lesz,mint a gyári!
Ne bánkódj. Közel 20 éves konstrukció csodák nincsenek. De hál istennek mi is öregszünk (én biztos) és amit tudd az épp elég nekem. Valószínű ha 30 évvel fiatalabb lennék nekem sem lenne jó.
Nem tudom!
Lehet elgondolkodtam volna a vételen,vagy jobban utána nézek a dolognak!
De igazad van,valszeg akkor is vétel mellet döntöttem volna!
Mindegy,így jártam!
Lehet beszéltem telón!
Bocsánat nem én alkalmaztam! Hanem az illető.
Valljuk be őszintén ha én írom hogy ne vedd meg nem veszed? Szerintem meg igen. Már nem emlékszem a márkára mert még az első xx-hez vettem a rugókat. De ha egy pontos méretű, hosszúságú egyszerű csődarabot beletettem volna a hatás is hasonlóan kemény lenne. Megjegyzem ez barkácsolás magasiskolája. De tudok olyan illetőt aki ezt alkalmaztam és neki bevált.
Mert mire összeraktam a képet, hogy szerintem Te lehetsz, lefordultál jobbra a Blahán és akkor én pont előtted voltam szóval bajos lett volna utánad mennem.
Én amúgy néztelek vadul, de láthatóan el voltál foglalva
Akkor miért nem állítottál meg?
úgy tudtam....
Akkor egyezik a tapasztalatunk!
Én is valami nagy változást vártam,de azon kívül hogy keményebbnek érzem semmi!
Neked milyen márkájú rugó lett bele téve?
Azt is olvastad,mennyi pénzt locsolt rá mostanában?
Féktárcsák cseréje 40-ezernél,mert szar,gyenge anyagból van.Injektorok befigyeltek 30-ezernél,és még sorolhatnám!
biztos kell neked ilyen vas?
Na erre vártam Milka. Én semmit nem vettem észre a rugó csere után! De valamit igen, hogy kiadtam egy "kis" pénzt és ennyi. De biztos velem van a baj. Nem értek hozzá.
Nekem is ez az álmom, ha csak nem lesz új xx
Kényelmesebb mint a 2.gen busa...és nemrégiben 2 db is volt 1.5-1.6 körül.. Fejlettebb technika abs jó fékek combos tetszik is ..

És ahogy olvasgattam Kutyának is bevállt túrázgatni is..

Ezt a szegmenst preferálom
És miért pont ZiZi?
zzr 1400..
de nem idei projekt
Ne csigazz! Mi lesz az az allat?
Mondjuk az általam említett tuning tipusváltással jár
A tunning kifejezest nem feltetlenul a motorero fokozasara hasznaljak. Lehet az futomu tunning es amivel nem ertek egyet,de erre is hasznaljak,hogy csicsazzak stb..Nekem a gyari a legszebb.