Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Huhhh. (Ha nem veszi át, akkor az eladó szop vele) Bocs,de nem elado,hanem akkor kozvetito. (Milka megrendelte, nem jött meg időben, visszakérheti a pénzt, ha akarja) Azert itt valamifele egyezseg jott letre. Nem? Ezt megszegni csak ennyi? Azt irta Milka,hogy 2 hetre vallaltak. 1 honap eltelt. Hazudoznak. Ismetlem. Ez az en velemenyem. Akinek nincs annyi penze,hogy beletegye az uzletbe,azzal en nem foglalkozom. Az uzlet meg ilyen. A zoldseges is megveszi a romlando arut es utana arulja. Az is kockazat. Ez a kereskedelem. Egyebkent vegigondolva,lehet,hogy csak egy hulyegyerek alkalmazott elfelejtette megrendelni es akkor jottek ra,amikor kereste a vevo. Most meg kapalodznak. Velem tortent ilyen az Unixnal.
Akkor nem ígérgetek!
Nem?
De folyamatosan megy a mellébeszélés,hülyítés!
akkor mondja azt egy hónap,vagy nem tudom mikor ér ide!
Oszt ha nekem úgy is jó,akkor nem reklamálhatok!
De itt nem erről volt szó! Konkrét időpontot mondtak!
Nekem is vállalkozásom van,de kíváncsi lennék,ha én két hetet,vagy mondjuk az előre megbeszélt idő duplájára adnám át a munkát,terméket,akkor ő mit tenne?
Mai világban alapszabály: nem vállalok olyat,amit nem tudok teljesíteni! Kivéve ha politikus az ember!
De már mindegy is!
Leszarom,így jártam!
Lehet ezt fogom választani!
De ha a Wilberstől rendelem,akkor is 109-euró,és az is itt van 8-10 nap alatt!
Lehet majd ez lesz!
És aki ismeretlenül elvárja azt, hogy számára specifikus terméket rendeljen valaki bemondásra, az sem különb. Ha nem veszi át, akkor az eladó szop vele. Milka megrendelte, nem jött meg időben, visszakérheti a pénzt, ha akarja. Ennyi. Nem védem őket, de nem biztos, hogy az ő hibájuk. Én mindig úgy adok ajánlatot, hogy a gyártó és/vagy a disztributor szállítási hajlandóságáért nem vállalok felelősséget. Nem is vállalhatok tőlem független 3. cégre. (más cég, más szegmens, más profil)
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel van egy eladó XX jó áron.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-8747437
Üdv:Vinkó
Az agybajon (ebay) 100 öjró+posta,az is kb annyi...
Csak az már ideért volna 1 hónap alatt...
Negyven pénz a pár!
Huszat adtam előlegbe!
De holnap vissza kérem!
Megjott,valaszoltam
Milka!

Mennyit akartak kérni a 2 rugóért?
Nekem azt írta hogy elment!
De elküldtem újból!
Mail ment.
Én még nem,de megfizetem a leckét!
No meg tanulok a saját káromon!
Figyelj jobban! Már kora délután átküldtem!
Sok hasonlot hallottam mar roluk. Reszvetem. Reszemrol,aki eloleget ker,az komolytalan ember!
Mas:
Meg egy e-mail el tartozol.
Figyelmeztetés!
Azért hogy nehogy más is úgy járjon int én!
Az X-bikénél rendeltem terméket,konkrétan Wilbers első rugót.
Kértek 20.000FT előleget,és azt ígérték hogy legkésőbb két héten belül megkapom a rugót! No ennek pont egy hónapja volt! Azóta csak hitegetnek,hogy Angliából küldik (a termék egyébként Német) ,most kiderült mégis Németországból jön.A lényeg egy link,szava hihetetlen cég!
Mindenki nagyon vigyázzon velük!Legjobb ha nem is rendel tőlük semmit!
Mail ment.
De hogy is nem!
De azt ne itt!
Telszámom az adatlapomon!
Mivel nem vet fel a gempa,kell egy kis le a banktol is. Na ez a bizonytalan hatarido. Pakolunk. Ha minden oke,akkor aprilisban ujra a felsegteruletemen leszek. Tenyleg. Koltoztetest nem vallalsz? Van fuvaros,de akkor legalabb egy havernal landolna a penz!
Koszi,de a gyartmany erdekelne. Neked is ilyesmi van,ha jol latom. Ugye a rendeles.. Kifizetem. Varok. Aztan jon valami. Bubis? Duppla bubis? Nagy szeltolot nem szeretnek. A gyari meg nagyon hasalos. Tehat egy eloredolos,de nem hasalost keresek.
Mikor költözöl már ide közel?
Én remélem hogy csütörtökre már tényleg megjön a madár lába,és akkor leveszem végre bakról!
Család el megy síelni,én meg Hétvégén Cita,ha elfogadható idő lesz,meg csavargás erre-arra!
A "szín" neve - digital camouflage. Google képkeresőbe is beírhatod
Digital camo?
Pocc-roff a gep. Ma is beinditottam. Sajna trutyi az ido,de talan a heten vegre mehetek 1-et. Ja,tegnap alairtuk az adasvetelit a hazrol. Juheeee!