Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit mondtál?


Mondtam én
Sziasztok. Atcsereltettem a gumit. Mikor szetszedtem,lattam kopottak a betetek is. Azt is kicsereltem es egy masik motorom lett. Gyonyoru iveket vesz. Stabil egyenes futas. Minden problemam megszunt. Beszereltettem a TireWatcs-t is. Ez is szuperul mukodik. Gumi: Pirelli Angel ST,fekbetet: EBC FA261HH. Mindenkinek csak ajanlani tudom!
http://totalbike.hu/tesztek/2015/03/07/teszt_honda_cbr1100xx_super_blackbird_1997/
Én csütörtökön jól felfrissítettem a reflexeimet!
Így Suzikis ökröt,nem kellet a tűzoltóknak kiszedni a MAN alól!
Azzal a 15-16 között megy le a nap,kicsit vitatkoznék,nálunk (Pesten) tegnap még 17-óra után ment le! No meg 16.-kor indul a menet,addig fent dumcsizunk,össze szedjük a bandát!
Egyébként, a reflexek felfrissítésére lehet jelentkezni.
riliclub.hu Megéri!
Vagy bármilyen más vezetéstechnikai tréningre érdemes elmenni.
15-16 között már megy le a nap. 17-kor sötétedik és kellene mennem dolgozni.
Ebben az időben, szerintem a leg ideálisabb 11-15-ig moccolni.
Ne birizgáljátok egymás idegeit!
Tibi nem szereti a hideget.
Én meg beöltözök és óvatosabban megyek.
Nekem megfelel a Z6, igaz ennél jobb gumim még nem volt.
De ezzel sem volt még gondom, habár a határokat én nem feszegetem.
Egyszer mentem a Hu.ringen és úgy döntöttem, hogy maradok utcai harcos. Ehez igazítom magamat is ( képzésben ), a mocit is és a ruházatomat is.
Egyébként vannak olyan srácok akik csak pályára mennek mert a forgalomban félnek. Viszont nekik nem okoz gondot a kicsúszások utáni javítás és esetleg a betegszabadság.
Én fent leszek olyan 14-15 között!
Én se tervezem a felvonulást,illetve max.ha útba esik,mert utána be akarunk ülni valahová (Adretti,stb.) egy jót dumcsizni,meg enni!
Mikor és hol találkoznánk?
Én nem igen kedvelem a tömeget és a felvonulást sem! A felvonulást biztos kihagyom.
Viszont már szívesen gurulnék. Annak ellenére, hogy a jövő héten úgy is találkoznánk Sukorón.
Valaki ma Citára?
Holnap atteszem a Suzukirol es meglatom. Ha erdekel valakit,akkor beszamolok rola.
Utcai használat mellet se voltam elájulva tőle!
Igen volt egy kis dolgom!
De már vagyok!
Amúgy köszi!
Valszeg Milka elfoglalt,ezert en valaszolok. Palyan es tulmelegedesre gyanakszik,mert jopar gyorskor utan egyszercsak kiesett alola a motor. Bovebben O!
Pályán!
De más utcai túra gumival is mentem pályán,és nem volt semmi probléma!
Mindegy is,hagyjuk!
Nálam leszerepelt,oszt ennyi!
Oke. Tudomasul vettem.
Elvonasi tunetem van,de en kezelem motorozassal(?)
Juliusban alkudtam meg a gepre. Oktoberben hoztam haza. Novemberben mentem kb 10 km-ert,-2 ben. Csoda,hogy motorozok +10-ben?
a sajnálatos eset helyszínére értettem a kérdésem.

Pályán vagy utcán?
Ez mit jelent hogy " hol is"?
Nyugi van gyerekek!
hol is?
én nem ugrok ,nem is állt szándékomban ilyesfajta viselkedés. én kérek elnézést

Elvonási tünet inkább nálad lehet , te mész ki motorozni télvíz idején .
Nekem eszem ágában sincs kimenni vele de még összerakni sem. még az idomok sincsenek feltéve .. olaj is dobozban.