Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem baj! Azt is össze ragasztgatom neked!
Még kérned se kell,csak hozd a ragacsot!
Bocsi,most kapcsolok,hogy te a mintara irtad a valaszt. En a plekora gondoltam.
Bocsi kétszer ment el!
Olvass figyelmesebben,de a képen is látható!
Nekem a gyári plekora van feltéve (csavarozva) a MRA állítható túra pleko felső (állítható) része!
De akármilyen jó,vagy rosszabb minőségűt is veszel valamiből,sose fog úgy állni,illeszkedni int a gyári!
Olvass figyelmesebben,de a képen is látható!
Nekem a gyári plekora van feltéve (csavarozva) a MRA állítható túra pleko felső (állítható) része!
Nemtudom te hogy vagy vele de nekem az MRA plexi ha felvan téve akkor a középső csavarnál az idom kihajol, olyan mintha nem illeszkedne , a gyárival pedig ott passzol, vagy ez természetes ?
pedig nézegettem az idom szetteket is de valahogy már nem érdekel
Pedig megteszi!
szerzel fekete,szürke szikszalagot,át tolod egy reggel délutánra kész vagyok vele!
Olyan mint a Kínai idomzat,meg a többi! Nincs benn anyag,lobog a szélben,szarul áll,ha egyáltalán fel tudod tenni,és még sorolhatnám!
Alapvetően nem is az a gond hogy széthullik menet közben, hanem hogy beázik miatta a motor eleje. Legalábbis valami ilyesmit írt Atix pár éve.
Itt olvasgassatok vissza:

http://www.sportmotor.hu/motor...
Köszi a választ, igen én is ettől félek hogy "olcsó húsnak híg a leve", Nem lenne jó ha egyszer csak darabjaira hullana menet közben :D
Ilyet akarok. Tud valaki segiteni beazonositani?
A 17 dolcsi kisse gyanus. Az MRA 100 korul van. En is plexit nezegetek,de azert,mert valami barom vegyszerrel tisztitotta valamikor es megmarta. Ugy gondoltam,hogy kisse magasabbat veszek. Debrecenben is aruljak ezt a kinait. Nem tudom milyen lehet. Mindenesetre gyanusan olcso es mint az kozismert,olcso husnak hig a leve. Mondjuk nem lehet kellemes,ha 200 nal alkoto elemeire robban szet. Muanyag es muanyag kozott oriasi a kulombseg.
Én most vettem egy duplabu is puig plexit idei ev lesz a teszt
Nekem is olyan van mint Milkának és tökéletes!
Marad az mra akkor
Értem!
Az nemlenne rosszötlet de a gyárit nem akarok lyukasztani
Nekem ilyen van! Ha jobban megnézed a képet,a gyárira van rátéve,az MRA felső (állítható)része!