Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mar bocs. Nem vitatkozni akarok,de semmi koze a dugattyu allasanak a fekhatashoz. Ha kijjebb kuszik,akkor az olaj utan toltodik,tehat a karral ugyanannyit huzva,ugyanolyan nyomas keletkezik a dugattyukon. Holtjatek utanallitodik,tehat semmi koze a betet vastagsaganak a fekhatashoz. A surlodasi tenyezo,az igen. Na ez a betet es betet kozotti anyag kulombseg. Esetleg befolyasolhatja,ha meg volt egetve,ezereves,kenoanyag egett bele. Stb...
na én 10 ért vettem az ebc-t és 7 ért a Brembót / garnitura...

De mindegy..

jó a brembo is,ha meg kopottak már esik a fékhatás mert csori munkaheger nem gyözi nyomni az olajat a kilométer hosszú csőhálózatba

A Fazeren sokkal jobb fék volt
Igen,elore 2+1 hatra,az 36 forint osszesen
és 2 garnitura kell belőle


már használtam
nem jobb nem rosszabb

a Brembo kicsit előbb kopik el.. de majd fél áron jutok hozzá az Ebc-hez képest
Az EBC 12000/2 darab
Ha tenyleg az van,akkor probald ki ezt(alabb a kep),meg fogsz dobbenni a kulombsegen!
és mennyi volt az ára?
Brembo SA

Nekem is az van és nagyon jó
Olvasom,hogy a LEGENDASAN JO XX FEKEK,hat az enyemen egy kalap sz..r a fek. Lekopott a betet,kicserelem es lass csodat,1 ujjal olyat lassul,hogy gyozzek kapaszkodni,mar az elso kilometereken. Pedig pirosra festett Brembo volt benne! Az pedig a spec betetek jele.

akkor nem egyedi

50 lesz lassan ,nekem most jött el (vettem észre)
Nekem is volt ilyen. Kb. emlékeim szerint 70 ezer km körül, cseréltem, most új van rajta.
EBC-t használtam én is! Jó választás!
Ez igy igaz! Akik urhajot tudnak csinalni,azok nem hulyek. Csak rugalmasak. Ha megmondjak,hogy 10 euroert ilyen es ilyen akksit vennenek toluk,hat megcsinaljak. Aztan mi az akadalya,hogy rafessek,hogy Varta,Bosch...semmi! Ahogy a tisztelt megrendelo keri. Ezt meg el lehet adni 10 szeres haszonnal(mig meg nem csomorlik a markatol a vevo)! Aztan azt mondja,hogy a Varta egy rakas sz..r!
Ja,legalább itthon készül!

Egyébként szerintem nem minden szar ami Kínai!
Olyan minőséget csinálnak,amit megrendelnek tőlük!
Ha szart kér a megrendelő szart csinálnak...
Legalabb magyar. Manapsag minden kinai....A cegnel a Mercedes emblemas(ugymond gyari) akksikat sorban cserelik felevente. Es ujra szar felev utan. Es ujra es ujra...
Én meg csodálkozok!
Alabb irtam
Motorba is gyártanak?
En,megfogtok dobbenni,Jaszakkut hasznalok minden jarmuvemben! Semmi gondom vele! 6000 a motorba,15 000 a 100 AH-s,es tutira mukodik. Az akksi javitasa amugy is,a bal kezzel hatulra-messzire.
Sziasztok!
Eladnám a Givi Wingrack-hoz való Y158-as tartó szettemet.
Wingrack és Wingrack2 vel kompatibilis gyári, de használt.
Kérésre küldök képet.
No igen!
Biztos ami biztos,kötöttem is pár napja,egy komoly élet és baleset biztosítást!
hát jól kezdődik a szezonod

nem jött a rugó, majd mentél 7 km-t ,majd megint off
Igen!
Benne is van,el is jutottam vele 7-egész kilométert!
Folyt köv.holnap!
Bár lehet holnap csak a sarokig jutok!
Ki tudja?